Dyskusja użytkownika:MyBallzAreMagic: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Znaczniki: Z internetu mobilnego Z wersji mobilnej
 
* Radze na początek zapoznać się z zasadami. '''Każdy cytat powinien być opatrzony wiarygodnym źródłem.''' Twoja edycja nie spełniała tego warunku i z tego powodu ją cofnęłam. Obecność wulgaryzmów nie miała nic do rzeczy. Dodaj cytat z wiarygodnym źródłem, a gwarantuje, że będzie mi wisiała jego treść. [[Użytkownik:San85|San85]] ([[Dyskusja użytkownika:San85|dyskusja]]) 20:11, 25 maj 2016 (CEST)
** Po pierwsze: podanie sytuacji, w jakiej wypowiedziano dane słowa, to opis, a nie źródło. Po drugie: może i „jest to wiedza którą posiada każdy kto chodź trochę sie zainteresował Pac'iem”. Tyle, że nie każdy użytkownik WC interesuje się tym konkretnym artystą, a więc nie każdy posiada wiedzę na jego temat. Po trzecie: skoro ty dodajesz cytat, to na tobie spoczywa obowiązek podania źródła. Nikt nie ma obowiązku szukać go za ciebie.<br />Powtórzę jeszcze raz, jeśli dodajesz cytat, zadbaj, aby był on uzupełniony o wiarygodne źródło. [[Użytkownik:San85|San85]] ([[Dyskusja użytkownika:San85|dyskusja]]) 16:26, 26 maj 2016 (CEST)
 
To może zrozum, że tam nie ma żadnych źródeł. Idąc Twoim tokiem myślenia trzeba by usunąć cały artykuł. Jedyne źródło jakie występuje w całym artykule zostali zreszta zamieszczone przeze mnie!!! Prosze przestań być zwyczajnie upierdliwa. Dzięki pozdrawiam.

Menu nawigacyjne