Przejdź do zawartości

Muniek Staszczyk: Różnice pomiędzy wersjami

Dodane 857 bajtów ,  7 lat temu
m
→‎Wypowiedzi: +1, formatowanie automatyczne
m →‎Wypowiedzi: +1, formatowanie automatyczne
Linia 13:
 
==Wypowiedzi==
* Boję się, że tu idzie na zwarcie, ktoś do kogoś strzeli. Mam ten kraj w sercu. Nie każdego kocham, ale nie chcę, żeby skinhead zaciukał liberała, a liberał katolika. Tak po bandzie w Polsce jeszcze nikt nie jechał! (...) Weszła do cukierni Platforma, miała kasę na trzy ciastka, ale smaka na pięć, więc zarąbała dwa pączki, nie płacąc. Przyszedł PiS, w ogóle nie ma kasy, tylko siłę w parlamencie, więc łapie cukiernika za twarz i kradnie pięć ciastek. A potem chce wysadzić cukiernię w powietrze. Przecież to urąga wszystkiemu, co cywilizowane.
** Opis: o rządzie [[PiS]]
** Źródło: [http://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/509628,muniek-staszczyk-o-zachlannych-na-wladze-rzadach-pis.html ''Muniek o rządach PiS: Takiej pazerności na władzę jeszcze w Polsce nie widziałem'', dziennik.pl, 4 stycznia 2016]
 
* Mam 50 lat i różne historie życiowe za sobą. Gdyby nie Pan Bóg, pewnie nie byłoby mnie wśród was, bo byłem bliski odebrania sobie życia. Dziś wiem, że Bóg nadaje sens wszystkiemu, co robię. Czasem ktoś pyta mnie: „Co ty, katol jesteś?”. Wtedy mówię, że tak, że nie wstydzę się być katolem, nawet jeśli to nie jest dziś modne. Wielu moich kumpli szanuje moje zdanie i nie kpi z wartości, które wyznaję, ale zawsze znajdą się tacy, którzy cię wyśmieją. Ja się tym nie przejmuję, bo wiem, w Kogo wierzę. Kiedy mam „doła” biorę do ręki różaniec.
** Źródło: ''Różaniec lekiem na „doła”'', „Egzorcysta”, październik 2013, nr 10 (14), s. 46