Wikicytaty:Prośby o przyznanie uprawnień: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
→‎Biurokrata: komentarz
(→‎Biurokrata: komentarz)
(→‎Biurokrata: komentarz)
*To zmienia postać rzeczy. Szkoda tylko, że takie informacje nie są znane społecznościom, nie przeprowadzalibyśmy wówczas głosowania. No i szkoda, że nie umiałeś za pierwszym razem przekazać tej informacji. Chyba sam widzisz różnicę w swoich wypowiedziach, dopiero ta druga jest zrozumiała. Niemniej jednak dziękuję. Ale niesmak pozostał. Ja mam poczucie lekceważenia społeczności. Z mojej strony to wszystko. [[Wikipedysta:Jadwiga|Jadwiga]]<sup>[[Dyskusja użytkownika:Jadwiga|dyskusja]]</sup> 01:42, 21 kwi 2015 (CEST)
** Przepraszam, jeżeli mój wcześniejszy komentarz był nie dość jasny. Nie miałem świadomości i nie dostałem takiej informacji zwrotnej. :) Jeśli nadal będą się rodziły jakieś pytania na poziomie Meta-Wiki, proszę o wiadomość. Pozdrawiam, [[User:Openbk|Openbk]] ([[User talk:Openbk|dyskusja]] / <small>[[:m:User talk:Openbk|meta-wiki]]</small>) 14:57, 21 kwi 2015 (CEST)
:Dwa słowa ode mnie odnośnie tej sytuacji. Odmowa nie była decyzją jednego stewarda, takie problematyczne kwestie są zawsze dyskutowane między stewardami (na liście mailowej) - tak było i tym razem. Openbk ma słuszność, małym projektom wygodniej jest nie posiadać biurokraty, niż posiadać nieaktywnego (ostatnio, po włączeniu kilku uprawnień admińskich tutaj, niektórzy stewardzi sugerowali wszczęcie procedury odguzikowania Sp5uhe, gdyż jego nieaktywność może być kłopotliwa). Po wtóre, w głosowaniu wzięło udział zbyt mało użytkowników, by uprawnienia włączyli stewardzi, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by te uprawnienia włączył Sp5uhe, gdy tylko znowu się tu pojawi. Pozdrawiam, [[Użytkownik:Einsbor|Einsbor]] ([[Dyskusja użytkownika:Einsbor|dyskusja]]) 18:43, 21 kwi 2015 (CEST)
45

edycji

Menu nawigacyjne