Użytkownik:Lukasz2/Cytaty: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Usunięte 210 bajtów ,  6 lat temu
brak opisu edycji
 
*Religia jest szkodliwa i powinna zostać zakazana z tego powodu że ludzie nie potrafią szanować swoich przekonań nawzajem, zwierzęta w tym względzie są o wiele mądrzejsze bowiem nie używają żadnych wymyślnych rytuałów żeby się zabijać, lecz robią to bezboleśnie i szybko.
 
*Fanatyk religijny jest jk zwierze - potrafi zabić za swoje poglądy.
 
*Szkodliwość religii polega na tym że ułatwia panowanie nad umysłami ludzkimi.
*Zabójstwo znienawidzonego polityka to najgłupsza rzecz jaką można zrobić, bowiem nie tylko przysparza zwolenników, ale obraca przeciwko zabójcy i jego partii nienawiść społeczeństwa.
 
*W demokracji proporcjonalnej minimalne zwycięstwo może okazać się największą porażką.
*W przypadku demokratycznego systemu z ordynacją proporcjonalną nie opłaca się wygrywać wyborów minimalną ilością głosów za to opłaca się zająć drugie miejsce bowiem daje to bazę do przejęcia elektoratu i zdobycia większości bezwzględnej.
 
*Dyktatura powinna być stosowana wyłącznie w stosunku do tych co nie dorośli do demokracji.
 
* Nie mam nic przeciwko samobójcom którzy potrafią pozbawić się życia skutecznie.
*Złodziejstwo to jeden z nielicznych zawodów który nie tylko nie płaci podatków ale i nie posiada górnej granicy zarobków.
*W Polsce bardziej opłaca się być więźniem niż uczciwym pracownikiem, pracownik bowiem nie posiada ubezpieczenia za to bandyta ma dostęp do pełnej oferty służby zdrowia i to w czasie krótszym niż uczciwy człowiek.
*Teksty o prawach człowieka wygłaszają zazwyczaj Ci co sami ich nie przestrzegają.
 
*Teksty o prawach człowieka wygłaszają zazwyczaj Ci co sami ich nie przestrzegają.
*Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie to stabilizacja.
 
* Nie zamierzam kandydować na administratora żadnego projektu Fundacji Wikimedia. Bo nie po to kończyłem studia aby sprzątać po kimś kto nasrał.
*Państwo rządzone przez stado małp zasiadających w sejmie czy senacie nie było ani gorsze ani słabsze niż obecnie, byłoby za to zdecydowanie tańsze.
 
* Błędem dokonujących aktu ludobójstwa jest to że nie dokonują swojego dzieła do końca tak wiecwięc nie powinni go w ogóle zaczynać.
* Byłem jestem i będę zwolennikiem inwestowania w spółki Asseco Poland i Petrolinvest bowiem mogą one uczynić każdego milionerem.
 
* Wulgaryzmów można się pozbyć z języka przestając uznawać jakiekolwiek słowa za nieprzyzwoite.
 
* W ciągu najbliższych 35 lat do 20152020 roku zakończą się procesy Twórców Stanu Wojennego - i zakończą się zgonami podsądnych.
* Czasem lepiej być myślącym indywidualistą niż członkiem bezmyślnego stada baranów.
 
* Najzabawniejszym paradoksem jest to że czytając wywiady z Jarosławem Kaczyńskim sprzed 2005 roku w dużej części się z nim zgadzałem, lecz po dojściu do władzy ten sam polityk dał przykład skrajnej nieodpowiedzialności.
* Szacunek jest rzeczą cenną, ale i taką na którą trzeba zasłużyć.
* Jerzy Urban w stroju biskupa jest bardziej wiarygodny niż Jan Paweł II
 
{{wulgaryzmy}}
95

edycji

Menu nawigacyjne