Artur Rojek: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 1179 bajtów ,  7 lat temu
+3, grafika, formatowanie automatyczne
m (kat.)
(+3, grafika, formatowanie automatyczne)
[[Plik:MegaArtur ClubRojek MyslovitzOff ArturFestival Rojekp 03069.jpg|mały|<center>Artur Rojek, 2007</center>]]
'''[[w:Artur Rojek|Artur Rojek]]''' (ur. 1972) – polski muzyk rockowy, wokalista, gitarzysta, kompozytor, lider zespołu Myslovitz.
* (...) mam czasem wrażenie, że zaczynamy robić w Myslovitz piosenki w zbyt wydumany sposób, a to nie do końca mi odpowiada.
* Na gitarze grałem głównie na imprezach w akademiku, kiedy dostałem się na AWF w Katowicach. Ale już dużo wcześniej interesowałem się muzyką. Kolekcjonowałem albumy, miałem mnóstwo kaset.(...) Słuchałem wieczorów płytowych, romantyków muzyki rockowej, czwartkowych audycji poświęconych muzyce elektronicznej. Wszystkiego.
** Źródło: ''Zaciągnąć się śląskim powietrzem'', „Zwierciadło”, nr 1/1959, styczeń 2010, str. 63.
 
* Uprawianie sportu i codzienne treningi nauczyły mnie pokory, systematyczności, szacunku do pracy i wyników, które za tym idą lub nie. To pomaga mi cały czas w życiu.
** Źródło: Paweł Gzyl, [http://muzyka.onet.pl/wywiady/artur-rojek-mam-momenty-ze-jestem-jak-kamikadze/8k0l5 ''Artur Rojek: mam momenty, że jestem jak kamikadze'', onet.pl, 15 kwietnia 2014]
 
* Wspomnienia są dla mnie bardzo ważne. Nie jestem jednak człowiekiem, który w przeszłości widzi coś, czego nie da się poczuć teraz.
** Źródło: Paweł Gzyl, [http://muzyka.onet.pl/wywiady/artur-rojek-mam-momenty-ze-jestem-jak-kamikadze/6cpf4 ''Artur Rojek: mam momenty, że jestem jak kamikadze'', onet.pl, 15 kwietnia 2014]
 
* Wychowywałem się w biednej dzielnicy, wśród chłopaków, którzy nie zawsze żyli zgodnie z prawem. Nie bałem się bójek, ale jednocześnie bardzo dobrze się uczyłem. Od początku starałem się sobie i innym coś udowodnić, znaleźć potwierdzenie swojej wartości.
** Źródło: Paweł Gzyl, [http://muzyka.onet.pl/wywiady/artur-rojek-mam-momenty-ze-jestem-jak-kamikadze/8k0l5 ''Artur Rojek: mam momenty, że jestem jak kamikadze'', onet.pl, 15 kwietnia 2014]
 
'''Zobacz też:'''
16 648

edycji

Menu nawigacyjne