W stronę morza: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Usunięte 63 bajty ,  8 lat temu
m
interwikidane, dr zmiana
m (Usunięto kategorię "Filmy hiszpańskie"; Dodano kategorię "Hiszpańskie filmy dramatyczne" za pomocą HotCat)
m (interwikidane, dr zmiana)
 
* Jest tylko jeden gorszy moment od śmierci twojego dziecka – moment, w którym twoje dziecko chce umrzeć.
 
* Kiedy nie możesz uciec i całkowicie jesteś zależny od innych...innych… uczysz się płakać przez uśmiech.
 
* Mówią, że ci co toną, kiedy wypuszczą całe powietrze, umierają natychmiast. Słodka śmierć. Powinienem był wtedy umrzeć.
* Poza życiem wolność nie jest wolnością. Poza wolnością życie także nie jest życiem.
 
* Siedzisz tu, dwa metry ode mnie. Czym są te dwa metry? Malutka podróż dla zwykłego człowieka. Dla mnie te dwa metry, aby dotrzeć do ciebie i dotknąć cię, są niemożliwą podróżą...podróżą… urojeniem, snem. Dlatego chcę umrzeć.
 
* Spokój. Czujesz coraz większy spokój...spokój… Wyobraź sobie obraz. Filmowy obraz, który otwiera się przed tobą. Stwórz sobie w nim cokolwiek chcesz. Skoncentruj się na oddechu. Pozwól odprężyć się ciału...ciału… poczuj spokój. Nie zmieniaj tego. Niech samo podąża. Wdech i wydech...wydech… Teraz jesteś tam. Zwróć uwagę na szczegóły – kolory, kształty, światło, temperaturę. Poczuj temperaturę. Pozwól, aby ten widok rozwinął się przed tobą. Uczucie spokoju jest nieskończone...nieskończone…
 
* Śmierć zawsze była i zawsze będzie. Wszystkich nas kiedyś dopadnie. Wszystkich. Jest częścią nas. Dlaczego wszyscy dziwią się, kiedy mówię, że chcę umrzeć?
 
* To prawda, co mówią o tych, co są bliscy śmierci...śmierci… Że nagle widzisz przed oczami wszystkie najważniejsze chwile swojego życia. Tak działo się ze mną.
 
* Wierzę, że życie jest prawem. Nie obowiązkiem, jak to miało miejsce w moim przypadku, gdy zmuszony byłem akceptować ten stan rzeczy przez 28 lat, 4 miesiące i kilka dni. Po tym wszystkim odnalazłem równowagę prowadzącą mnie przez życie i nie odnalazłem w niej szczęścia. Cały ten czas, który upłynął wbrew mojej woli podczas większości mojego życia, od teraz będzie moim sojusznikiem. Tylko czas i rozwój poglądów zadecyduje pewnego dnia, czy moje żądania były słuszne, czy też nie.
* W stronę morza. I w nieważkości dna, gdzie spełniają się marzenia, dwa pragnienia spotykają się razem, aby ziścić swoje marzenia. Twoje spojrzenie i moje spojrzenie jak powracające echo, bez słów. Głębiej i głębiej ponad wszystkim, poprzez krew i kości. Ale zawsze się budzę i zawsze żałuję, że nie umarłem wraz ze swoimi ustami wplecionymi w twoje włosy.
 
* Wygramy Niebo...niebo… bo całe życie spędziliśmy w Pieklepiekle.
 
 
[[Kategoria:Filmy biograficzne]]
[[Kategoria:Hiszpańskie filmy dramatyczne]]
[[Kategoria:Filmy biograficzne]]
 
[[es:Mar adentro]]
[[it:Mare dentro]]
[[tr:İçimdeki Deniz]]

Menu nawigacyjne