Przejdź do zawartości

Kartony: Różnice pomiędzy wersjami

Dodane 6434 bajty ,  9 lat temu
Nowe odcinki cz. 4
poprawka
Nowe odcinki cz. 4
Linia 51:
----
 
* '''Janusz:''' Kurwa!<br />'''Sebek:''' Ja pierdolę! Ale mnie przestraszyłeś! Co się stało, kurwa?!<br />'''Janusz:''' Chuj w bombki strzelił! Choinki nie będzie! Ale ze mnie pedał! Zapomniałem nabojów!<br />'''Sebek:''' He he, ale z ciebie pierdolony cwel!...O kurwa! Ze mnie też! Ja też zapomniałem!<br />'''Kapitan Bomba:''' Kurwa! Ale z was jebane cioty! (''Kapitan Bomba zdejmuje spodnie'')<br />'''Janusz:'''Kurwa! Panie Kapitanie! Co pan robi? Ochujał pan?!<br />'''Kapitan Bomba:''' Lepiej od razu zapnijcie mnie w dupę, bo ja też zapomniałem.
** Źródło: ''Misja: Zbadać opuszczoną bazę''
 
Linia 74:
** Źródło: ''Misja: Unicestwić potwora''
 
----
 
* (''Kapitan Bomba idzie do stacji naprawczej Orla Przystań'')<br />'''Kapitan Bomba:''' Kurwa! Długo jeszcze będziecie się pierdolić z moją maszyną, jebane cwele? (''dwaj bracia Mariusze naprawiają Orzeła 7'')<br />'''Mariusz I:''' Pierdolić to się będziemy dopiero po robocie, nie, Mariusz?<br />'''Mariusz II:''' He, he, he, no, Mariusz?<br />'''Kapitan Bomba:''' Kurwa, pierdolone cioty! Zaraz po naprawie będę musiał polecieć do myjni zmyć pedała z karoserii, żeby się żołnierze pedalstwem nie zarazili. (''spluwa'')
** Źródło: ''Misja: Odebrać Orzeła 7 z naprawy''
----
 
* '''Narrator:''' Ta żółta linia oznacza granicę kosmosu. Tej linii nie przekroczyła jeszcze nigdy ludzka stopa. To znaczy wiadomo, że nie przekroczyła, bo w kosmosie się nie chodzi, tylko lata rakietami. Ale żadnej rakiety też tam nie było. Zapytacie więc, jak zainstalowano tą czerwoną kreskę. Odpowiedź jest prostsza niż sądzicie. Po stronie kosmosu byli ludzie i spokojnie mogli tą kreskę zamontować. O, leci Orzeł 7. Za chwilę przekroczy granicę kosmosu i poznamy odwieczną tajemnicę wszechświatu.<br />'''Sebek:''' Kurwa! Panie Kapitanie, za chwilę przepierdolimy się przez granicę wszechświata!<br />'''Kapitan Bomba:''' Cała naprzód, kurwa! (''Orzeł 7 przekracza granicę wszechświata'')<br />'''Sebek:''' O kurwa! (''Bomba i jego żołnierze zamieniają się w penisy'')<br />'''Kapitan Bomba:''' Dobra, wracamy. (''Orzeł 7 zawraca'')<br />'''Narrator:''' Hm! To ciekawe! Po przekroczeniu granicy kosmosu wszystkie tkanki organiczne mutują i przybierają kształt kutasa. Ciekawe, w co zamieniły im się kutasy? No nic. Najważniejsze, że ta wiedza to krok milowy w medycynie.
** Źródło: ''Misja: Zbadać, co jest za kosmosem''
 
----
 
* (''Sebek zakłada ostatnią minę'')<br />'''Sebek:''' No, kurwa. Gotowe.<br />'''Kapitan Bomba:''' (''zachwycony, trzyma się za hełm'') Ale tych kosmitów zajebiście rozpierdoli, jak tu wejdą. (''Janusz śmieje się'') Dobra, tępe chuje. Wracamy.<br />'''Sebek:''' O,O!<br />'''Kapitan Bomba:'''Co jest, kurwa?<br />'''Sebek:''' O,O! (''wskazuje Orzeła 7 wśród min'')<br />'''Kapitan Bomba:''' (''zastanawia się'') Dobra, kurwa. Kto przyprowadzi rakietę, ten dostanie... ten nie dostanie wpierdol! (''W Szpitalu Astralnym'')<br />'''Lekarz:''' (''przyprowadza rannego Janusza na wózku'') Kurwa, mamy rannego, a właściwie już trupa!<br />'''Doktor:''' Ja pierdolę, ale rzeź!<br />'''Pielęgniarka:'''Co mu się stało?<br />'''Lekarz:''' Najpierw nadepnął na minę, a potem zaatakował go Skurwol!<br />'''Doktor:''' O rany! Skurwol ma jad tak silny, że ja pierdolę!<br />'''Pielęgniarka:''' Panie doktorze, da się go uratować? (''cicho'') Chyba go pokochałam...<br />'''Doktor:''' Jest szansa! Dawać strzykawkę z materią pozakosmiczną!<br />'''Pielęgniarka:''' Czy to aby bezpieczne?<br />'''Doktor:''' Ręka zmieni mu się w kutasa, ale jest szansa, że przeżyje. (''po jakimś czasie Janusz się budzi'')<br />'''Pielęgniarka:''' Ach... Kocham cię!<br />'''Janusz:''' Wiem, laleczko. (''głaska pielęgniarkę po policzku ręką zamienioną w penisa'')
** Źródło: ''Misja: Zaminować''
 
----
Linia 83 ⟶ 93:
* (''Kurvinox potrząsa Księżniczką Kosmicznej Republiki'')<br />'''Księżniczka Kosmicznej Republiki:''' Kurwa, pojebało cię?! Nie trząś mną tak, bo się w końcu zrzygam!<br />'''Kurvinox:''' Zamknij mordę, tępa kurwo! (''Księżniczka Kosmicznej Republiki wymiotuje'')<br />'''Księżniczka Kosmicznej Republiki:''' A nie mówiłam?<br />'''Kurvinox:''' Kurwa! Będę musiał jeszcze w rzygach... A chuj! (''do jaskini wchodzi Kapitan Bomba z żołnierzami'')<br />'''Kapitan Bomba:''' Napierdalamy! (''Bomba i jego żołnierze strzelają do Kurvinoxa, Bomba się uśmiecha, pewny sukcesu, lecz nagle zauważa, że coś jest nie tak'') Kurwa! Który tępy chuj zajebał księżniczkę?!
* Źródło: ''Misja: Wyswobodzić Księżniczkę Kosmicznej Republiki''
 
----
 
* (''Bomba puka w żelazną bramę wysypiska potworów, czeka ze swoimi żołnierzami, otwiera się okienko'')<br />'''Człowiek:''' O nie! Nie ma chuja! Żadnych nowych potworów w tym tygodniu.<br />'''Kapitan Bomba:''' Kurwa, jak to?!<br />'''Człowiek:''' Spalarnia rozpierdolona, panowie za tydzień.<br />'''Kapitan Bomba:''' Kurwa, to co my z nim zrobimy?<br />'''Człowiek:''' Chuj mnie to obchodzi. Wypierdolcie w kosmos.<br />'''Kapitan Bomba:''' Tępy chuju, a nagroda?<br />'''Człowiek:''' Kurwa, krótka piłka z mojej strony. Do widzenia! (''zamyka się okienko, Bomba i jego żołnierze niezadowoleni, Bomba napisał na klapce okienka TĘPY HUJ'')
* Źródło: ''Misja: Odebrać nagrodę''
 
----
Linia 93 ⟶ 108:
* (''Kapitan Bomba wygląda za ścianę, Kurvinox wącha stolec'')<br />'''Kapitan Bomba:''' Dobra, mamy go. Teraz spokojnie. Plan jest taki: na trzy-cztery wyskakujemy i napierdalamy z karabinów, ile fabryka dała. Są jakieś pytania?<br />'''Sebek:''' Kurwa, ja mam pytanie, panie kapitanie.<br />'''Kapitan Bomba:''' No to kurwa pytaj!<br />'''Sebek:''' Dobra, to tak: yyy... Co by pan zrobił, gdyby się pan dowiedział, że pańska siorka opierdala kiełbachy kosmitom?<br />'''Kapitan Bomba:''' Tępy chuju, przecież ja nie mam siostry.<br />'''Sebek:''' Aha.<br />'''Kapitan Bomba:''' Dobra, kurwa. Wolne. Trzy-czte-ry! (''Kapitan Bomba i jego żołnierze wyskakują zza ściany, Kurvinox uciekł, zostawił stolec'') Kurwa! No i spierdolił.
** Źródło: ''Misja: Tajne''
 
----
 
* (''Kapitan Bomba strzela, stoi na skale, potem spluwa'')<br />'''Sebek:''' Panie Kapitanie, dlaczego pan strzelał? Przecież tam nie było żadnego kosmity!<br />'''Kapitan Bomba:''' Lubię se czasem tak profilaktycznie ponapierdalać! (''Kosmita wyskakuje i ryczy, Kapitan Bomba próbuje go zastrzelić, ale skończyły mu się naboje'') Niech to chuj! Nie mam już amunicji! Żołnierze! Napierdalać! (''żołnierze strzelają, kosmita ginie, pojawia się mniejszy kosmita'')<br />'''Mały kosmita:''' Mama! Mama! Mama!<br />'''Kapitan Bomba:''' O kurwa! Następny! Napierdalać! (''żołnierze strzelają'')
** Źródło: ''Martwy kosmita - dobry kosmita''
 
----
 
* '''Sebek:''' Kurwa, Panie Kapitanie, wydaje mi się, że nie jesteśmy w jaskini.<br />'''Kapitan Bomba:''' Jak kurwa nie w jaskini, to kurwa gdzie my jesteśmy, kurwa?<br />'''Sebek:''' W dupie.<br />'''Kapitan Bomba:''' (''denerwuje się'') Kuuurwa! Zaraz cię nauczę szacunku do dowódcy! (''grozi Sebkowi karabinem'')<br />'''Owsik I:''' E, kuuutasy, tooo nasza duuupa! Wy-wy-wypierdalać stąd!<br />'''Owsik II:''' Kuuu-ku-ku-kutasy w du-w duuupie? To-to trochę peeedalska sytuacja!<br />'''Sebek:''' A nie mówiłem? Owsiki! (''wskazuje'')<br />'''Kapitan Bomba:''' Dobra, spokojnie! Chyba wiem, jak rozwiązać ten problem. (''zastanawia się'') Napierdalamyyy! (''Bomba i jego żołnierze strzelają'')
** Źródło: ''Misja: Wykaraskać się z tarapatów''
 
----
 
* (''Bomba i jego żołnierze stoją na gałęzi, Sebek niechcący puszcza bąka'')<br />'''Sebek:''' O kurwa, przepraszam.<br />'''Kapitan Bomba:''' Tępy chuju, ćśśś. (''idzie kosmita z karabinem laserowym'') Dobra, kurwa! Trzy-czte-ry! (''Bomba i jego żołnierze zeskakują z gałęzi, Janusz wpada do krateru'') No to kurwa zaczynamy przedstawienie! (''Bombie zacina się karabin'')<br />'''Sebek:'''O,O!<br />'''Kapitan Bomba:''' Niech to chuj, karabin mi się zaciął! Na co czekasz, tępy chuju? Napierdalaj! (''Sebkowi też zacina się karabin'')<br />'''Sebek:''' O,O! Panie Kapitanie, chuj w bombki strzelił! Mój też się zaciął!<br />'''Kosmita:''' He, he, kutasy, teraz naszpikuję was laserami! (''Kosmicie zacina się karabin laserowy'') Kurwa, z tym karabinem zawsze się zacina! (''Janusz wyskakuje z krateru'')<br />'''Janusz:''' Dobra, kurwa, koniec tego dobrego! (''Januszowi też zacina się karabin'') Kurwa!
** Źródło: ''Misja: Najpierw strzelać, potem pytać''
 
----
Linia 131 ⟶ 161:
 
* '''Kapitan Bomba:''' (''do Chorążego Torpedy'') Pedałem to jesteś ty, twój ojciec, twój dziadek, twój pies, twoi koledzy i twoja matka... a nie, czekaj, twoja matka to chuj! Pedalski.
** Źródło: ''Święto dupy: cz.13''
----
 
Linia 146 ⟶ 176:
* '''Admirał Gwiezdnej Floty:''' Bomba, powiem krótko. Nie pierdol.<br />'''Kapitan Bomba:''' No, ale, kurwa, no, panie Admirale!<br />'''Admirał Gwiezdnej Floty:''' Wsadź sobie w dupę to zwolnienie!<br />'''Kapitan Bomba:''' Zaraz, panie Admirale, jak sobie wsadzę to zwolnienie w dupę, to jak będę srał?
** Źródło: ''Misja: czynności administracyjne''
 
----
 
* (''Orzeł 7 wlatuje w białą mgławicę''<br />'''Sebek:''' Kurwa! Chuj widać!<br />'''Janusz:''' Chyba jesteś pierdoloną ciotą.<br />'''Sebek:''' Dlaczego?<br />'''Janusz:''' Bo chuj widzisz.<br /> '''Sebek:''' Spierdalaj, co?<br /> '''Janusz:''' Sam spierdalaj, cioto!<br />'''Kapitan Bomba:''' Tępe chuje, ciszej! Nie wiadomo, co się w tej pierdolonej mgle czai! Pierdolnijcie granatami, tak asekuracyjnie. (''następuje eksplozja'') Tępe chuje, przez okno! (''Orzeł 7 wylatuje z mgławicy ze zniszczonym kadłubem'')
** Źródło: ''Misja: Zbadać mgławicę''
 
 
----
Linia 226 ⟶ 262:
* (''Orzeł 7 dokuje przy statku Gwiezdnej Floty'')<br />'''Kapitan Bomba:''' (''wchodząc na pokład statku gwiezdnej floty'') Co jest kurwa?!<br />'''Żołnierz Gwiezdnej Floty:''' He? A gdzie dzień dobry?<br />'''Kapitan Bomba:''' W dupie. Pytam ostatni raz. Co jest kurwa?!<br />'''Żołnierz Gwiezdnej Floty:''' No ale kurwa co?<br />'''Sebek:''' Pan Kapitan pyta dlaczego dryfujecie i nie dajecie żadnego sygnału przez radio?<br />'''Żołnierz Gwiezdnej Floty:''' Bo się nam zepsuł ster i radio.<br />'''Kapitan Bomba:''' Aha.
** Źródło: ''Misja: Zbadać dlaczego statek dryfuje i nie daje znaku życia''
 
----
 
* (''Bomba podchodzi ze swoimi żołnierzami do tajnej bazy kosmitów, wygląda przez okno'')<br />'''Kosmita I:''' Taka zagadka: jak jednoręczny kosmita bije brawo?<br />'''Kosmita II:''' Nie wiem.<br />'''Kosmita I:''' Po cichu, hahahahahahahaha!<br />'''Kosmita II:''' Nie rozumiem. (''Kapitan Bomba śmieje się'')<br />'''Kapitan Bomba:''' Kurwa, po cichu... (''śmieje się'') Kurwa...<br />'''Kosmita I:''' To teraz inna: jak jednoręczny kosmita zamyka drzwi, hahahaha?, A, nie, czekaj... (''Kapitan Bomba wrzuca granata przez szybę, następuje eksplozja, kapitan Bomba spluwa'')
** Źródło: ''Misja: Zrobić porządek!''
 
----
Anonimowy użytkownik