Anatomia upadku: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 5 bajtów ,  8 lat temu
m
format., dr zmiana
m (format., dr zmiana)
 
** Opis: o działalności Edmunda Klicha.
 
* Przyrzekamy, że w listopadzie to zrobimy. Dzisiaj nie potrafię podać terminu, ale zarzekam się publicznie, że do końca listopada możemy się...się… Do końca listopada na pewno znajdziemy termin. Ma pani mnie nagranego, więc może mnie pani szantażować w cudzysłowiu tym, że złożyłem takie obietnice.
** Autor: [[Andrzej Seremet]]
** Opis: do Anity Gargas o udzieleniu jej wywiadu, który nie doszedł do skutku.
** Opis: odpowiedź na pytanie: „Nad drogą w jakim leciał w położeniu?”; o ostatnich sekundach lotu polskiego Tu-154 w Smoleńsku 10 kwietnia 2010.
 
== O filmie ==
* ''Anatomia upadku'' powstała moim zdaniem po to, żeby zarobić. Dla telewizji liczy się oglądalność i kto wie, czy prezes Braun po fakcie nie powie, że choć pokazali bzdury, obejrzało to kilka milionów ludzi i to jest sukces finansowy, bo przy okazji udało się wyemitować drogie bloki reklamowe.
** Autor: [[Tomasz Hypki]], [http://wyborcza.pl/12,82983,13680282,Hypki_u_Kublik__Film___Anatomia_upadku___wiarygodny.html ''Hypki u Kublik: Film ''Anatomia„Anatomia upadku''upadku” wiarygodny jak filmy o UFO '', 4 kwietnia 2013]
 
* To, co słyszymy w filmie "''Anatomia upadku"'' Anity Gargas, to kolejno powtarzane kłamstwa.
** Autor: [[Maciej Lasek]], [http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Maciej-Lasek-w-filmie-Anatomia-upadku-Anity-Gargas-slyszymy-klamstwa-nt-katastrofy-Tu-154,wid,15275989,wiadomosc.html?ticaid=1ff54 ''Maciej Lasek: w filmie "Anatomia„Anatomia upadku"upadku” Anity Gargas słyszymy kłamstwa nt. katastrofy Tu-154'', wp.pl, 23 styczeństycznia 2013]
 
==Zobacz też==
 
 
[[Kategoria:Polskie filmy dokumentalne]]
[[Kategoria:Katastrofa polskiego Tu-154 w Smoleńsku]]
[[Kategoria:Polskie filmy dokumentalne]]

Menu nawigacyjne