Dyskusja użytkowniczki:Alessia: Różnice pomiędzy wersjami

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Usunięta treść Dodana treść
Rinfanaiel (dyskusja | edycje)
Lowdown (dyskusja | edycje)
Linia 241: Linia 241:


Jest jeszcze film pod tym tytułem, więc pod jakim adresem ma powstać? [[Użytkownik:Lowdown|Lowdown]] ([[Dyskusja użytkownika:Lowdown|dyskusja]]) 00:17, 2 maj 2013 (CEST)
Jest jeszcze film pod tym tytułem, więc pod jakim adresem ma powstać? [[Użytkownik:Lowdown|Lowdown]] ([[Dyskusja użytkownika:Lowdown|dyskusja]]) 00:17, 2 maj 2013 (CEST)
: Jeszcze odnoście tego artykułu. Jeśli usunęłaś odlinkowanie do postaci Józefa Piłsudskiego, to w jaki sposób w artykule mogą znaleźć się odlinkowania do postaci historycznych, które występują w tym serialu? Jest to niedopuszczalne? Jest to niezrozumiałe. Z jednej strony linkujemy słowa, które padły w cytatach (np. niepodległość), a w drugiej nie ma odlinkowania do samej postaci wypowiadającej słowa. W tym serialu jest bardzo wiele postaci autentycznych historycznych, ich wypowiedzi oparte są na materiałach źródłowych, zatem dlaczego nie można dać odlinkowania do stron z tymi osobami? [[Użytkownik:Lowdown|Lowdown]] ([[Dyskusja użytkownika:Lowdown|dyskusja]]) 09:42, 9 maj 2013 (CEST)


== Prośba o instrukcje ==
== Prośba o instrukcje ==

Wersja z 09:42, 9 maj 2013

Archiwum 1Archiwum 2Archiwum 3Archiwum 4Archiwum 5Archiwum 6Archiwum 7Archiwum 8Archiwum 9Archiwum 10Archiwum 11

Re: Opis zmian

Słuszna uwaga. Francesco 13 (dyskusja) 17:01, 18 lut 2013 (CET)[odpowiedz]

Re: Leszek Dawid

Witaj. Dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam. --Bogdan Starościak (dyskusja) 20:17, 20 lut 2013 (CET)[odpowiedz]

Re: :-)

Nareszcie jakoś znalazłam już czas :) Również pozdrawiam. Oola11 dyskusja 18:20, 26 lut 2013 (CET)[odpowiedz]

Wyróżnienie

Nie ma sprawy. :) Zasługujesz na nie. Pozdrawiam serdecznie, Madeline 7 ^.^ dyskusja 19:41, 3 mar 2013 (CET)[odpowiedz]

Cytat do hasła wzięty jest z innego hasła: Augustyn (imię). Koefbac (dyskusja) 14:41, 9 mar 2013 (CET)[odpowiedz]

Przykro mi ale nie ma co uzupełnić. Więc chyba hasło wyląduje w koszu. Na drugi raz nie będę umieszczał w nowych hasłach cytatów z niepodanymi źródłami, występujących w wikicytatach. Pozdrawiam. Koefbac (dyskusja) 15:07, 9 mar 2013 (CET)[odpowiedz]

Witam. Chodziło mi o przeniesienie cytatu z artykułu na wikipedii do wikicytatów. Ja postrzegam wikicytaty, wikiźródła etc. jako coś w rodzaju uzupełnienia czy wsparcia wikipedii, stąd określiłem tamten artykuł jako główny. Pozdrawiam CarlosPn (dyskusja) 16:08, 10 mar 2013 (CET)[odpowiedz]

Czy wiesz

Hej, ostatnio nie zmienialiśmy od dłuższego czasu czywiesza, co Ty na to, żeby dodać pytanie dotyczące papieża Franciszka? Może coś w stylu: "Jakie były pierwsze słowa nowo wybranego papieża?" Madeline 7 ^.^ dyskusja 19:57, 15 mar 2013 (CET)[odpowiedz]


Uwagi przyjęte :) Ufam, że hasło Jan Paweł II tak już może być. Dodałem tylko jeden cytat - drugi nie jest mój :). Niebawem zabiorę się za hasło Modlitwa jezusowa. Przepraszam za bajzel - dawno na wiki nie byłem, odświeżę sobie niebawem zasady. --Apriti (Dyskusja) 13:22, 24 mar 2013 (CET)[odpowiedz]

Dziękuję za uwagi. :)
Link to Wikipedii działa tylko w jedną stronę - może chodzi o wielkość litery w imieniu Jezus na Wikicytatach?--Apriti (Dyskusja) 17:21, 24 mar 2013 (CET)[odpowiedz]

Nie zawsze dobre chęci owocują dobrymi owocami :) Wstyd mi trochę za wprowadzenie zamieszania.

Tekst cytatu skróciłem - mam wrażenie, że do granicy zrozumiałości :)

Miałem zamiar na chwilę zajrzeć na Wiki i troszkę przyłożyć się do jej istnienia - by choć minimalnie odpłacić za jej byt :). Obecnie mam sporo pracy przy Modlitwie Jezusowej - jeśli przydadzą nam się cytaty w tym temacie to co jakiś czas się podzielę. :)

Zerknij proszę jeśli masz czas i ochotę, na naszą dyskusję z Olą na temat umieszczania Stanisława Obirka w kategorii "Jezuici". Dalej jestem przekonany, że pozostawienie go w tej kategorii - skoro jest "byłym" - powoduje zamieszanie.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc--Apriti (Dyskusja) 17:21, 24 mar 2013 (CET)[odpowiedz]

"absolutnie" i "zupełnie nie moja dziedzina" - dość zdecydowane odcięcie się jak na docelowo wspólną sprawę :)))
pozdrawiam, jeszcze raz dziękuję za pomoc i do następnego :) --Apriti (Dyskusja) 19:41, 24 mar 2013 (CET)[odpowiedz]

Witaj Alessio,

ufam, że nie nadużywam Twojej życzliwości.

Nie wiem czy pod dobry adres piszę, ale warto by było umieścić gdzieś na Wikicytatach konkretny wzorzec cytowania źródeł.

U mnie poprawiłaś (za co jestem wdzięczny) umieszczając ISBN na końcu -> w ten sposób:

Źródło: praca zbiorowa, Filokalia. teksty o modlitwie serca, Wydawnictwo „M”, Kraków 2002, s. 5, tłum. Józef Naumowicz. ISBN 9788375950687.


Magdalena Środa na Wikicytatach ma ISBN wcześniej:

Źródło: Aleksandra Pawlicka, Ta straszna Środa?, Wydawnictwo Czerwone i Czarne, Warszawa 2011, ISBN 978-83-7700-020-5, s. 137.


Na Wikipedii jest szablon i cytat wygląda zawsze tak samo (w innych kolejności jest miasto, wydawnictwo i tłumacz):

praca zbiorowa: Filokalia : teksty o modlitwie serca. tłm. Józef Naumowicz. Kraków: Wydawnictwo M, 2002. ISBN 83-7221-350-X.


Wzorce:

    • Cytat w wersji oryginalnej (jęz.)
    • Opis: ...


    • Cytat w wersji oryginalnej (jęz.)
    • Opis: ...


Nie dużo wyjaśniają i nie obejmują np. ISBN. Warto też zamiast dwóch wzorców wprowadzić jeden - omijając pola niepotrzebne. Dążąc do ujednolicenia warto może podporządkować się większej społeczności Wikipedii i przejąć ich szablon???

Korzystając z okazji pozdrawiam :) --Apriti (Dyskusja) 21:15, 24 mar 2013 (CET)[odpowiedz]

Re: Podawanie źródła i Zasady

No i znowu coś nie doczytałem - a przez to miałaś pracę. :/ Głupio nawet mówić przepraszam. :)

Rzeczywiście teraz znalazłem zasady o linkowaniu - o których napisałaś.

Jak zwróciłaś mi uwagę, że nie ma na początku artykułu linku do Wikipedii i z tego powodu min. nadaje się on do skasowania to dmuchałem na zimne i linkowałem jak oszalały :))) Myślałem też (nie byłem bezmyślny :)!!!), że miło byłoby gdy wyszukam linki do Wikipedii by następni mieli łatwiej - o ile chcieli by tych gości odszukać. :)

" Zobacz też:" - potraktowałem jako jednowyrazowe streszczenie cytatu. OK - rozumiem było to złe.


Ale co do autora "Mnich Kościoła Wschodniego" to pełna bezradność - łatwo przecież sprawdzić, że publikuje on pod pseudonimem :) http://alpha.bn.org.pl/search*pol/i?SEARCH=8385541527

Zmieniłbym zawód na detektywa (wytropiłbym dziada), ale może znowu nie doczytałem jakiś zasad Wikicytatów, a jest to zabronione... :D Taki żarcik.

Alessio, myślę więc, że czas troszkę odpocząć. Podziwiam Cię - tyle czasu poświęcasz Wiki.

(Ostatnią moją edycją było: "Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie!" - może się ostoi choć nie podałem nazwiska Pawła - może dopisać mu "z Tarsu"??? :):):))

Serdeczności --Apriti (Dyskusja) 23:53, 24 mar 2013 (CET)[odpowiedz]

  • «Cytat: "Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie!" nie ma bezpośredniego związku z hasłem.» <- troszku się rozminęłaś z prawdą. :)
Niech tak zostanie. Prawdziwie życzę Ci, Alessio, wszystkiego co ku Dobru prowadzi i do kiedyś. --Apriti (Dyskusja) 00:58, 25 mar 2013 (CET)[odpowiedz]

Marcin Urban

Szanowna Pani Alessia

Z wielką radością przypadkowo znalazłem dziś w portalu WIKICYTATY umieszczoną przez Panią wzmiankę o mnie:

Marcin Urban (ur. 1957) – polski poeta, satyryk i felietonista.

oraz dwa fragmenty moich tekstów.

Chcę po pierwsze Pani podziękować ze to, że o mnie pomyślała, a po drugie chciałbym zaproponować do umieszczenia w portalu WIKICYTATY jeszcze kilka innych moich myśli, które wielu osobom się podobają.

Oto przykłady:

Wielcy artyści są... narowiści (Fraszka o artystach)

Chyba marnujesz swoje życie, człowieku! Inni są lepsi niż ty – bądźmy szczerzy. Czy wiesz, co Mozart osiągnął w twym wieku? No właśnie. Mozart w twym wieku już… nie żył! (Bilans pięćdziesięciolatka)

Mam wiadomość dość ponurą: całe życie jest maturą! (Fraszka o maturze)

Zazwyczaj bardzo narzekamy na wszystko, co obecnie mamy, gdyby nam jednak to zabrali... dopiero byśmy narzekali! (Fraszka o narzekaniu)

Gdy zachorować ci się zdarzy potwierdź diagnozę u trzech lekarzy! (Fraszka o mądrym leczeniu)

Mądrzej jest tylko słuchać i milczeć dwuznacznie, niż zrobić z siebie durnia, gdy mówić się zacznie… (Fraszka o zaletach milczenia)

Pozdrawiam Marcin Urban

==

Pytanie

Dlaczego nie może być tak jak tutaj, skoro wszystkie utwory na albumie są napisane przez tę osobę? Oola11 dyskusja 13:47, 4 kwi 2013 (CEST)[odpowiedz]

Dawid Jung

Wybacz, ale każdy ma prawo edytować Wikicytaty. Poprawiłem zgodnie z sugestiami, w dodatku dodałem 2 nowe cytaty, które usunęliście. Mogłabyś podać jakie kryteria są obowiązujące? Czy decydują tutaj kwestie przypadku i subiektywny gust? Pozdrawiam

Cytaty z Orzeszkowej

Nie miałabyś czasem ochoty przygarnąć niechcianych cytatów ze Złotych myśli Elizy Orzeszkowej? Z wikiźródeł cały zbiór prawdopodobnie na dniach wyleci jako podejrzany o NPA (nieznana data śmierci autorki opracowania). Ale poszczególne cytaty są oczywiście PD. Ankry (dyskusja) 22:08, 16 kwi 2013 (CEST)[odpowiedz]

Rozumiem. Zatem wywalam. Trudno :( Ankry (dyskusja) 23:03, 16 kwi 2013 (CEST)[odpowiedz]

Lepper

Witam, Na stronie internetowej http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/tako-rzecze-andrzej-lepper ten cytat znalazł się pod tytułem "Bohaterskie dokonania" wraz ze źródłem (Izraelski tygodnik \"Haarec\", za \"Gazetą Wyborczą\", 27.05.2004), lecz w nieco okrojonej wersji. Pełna wersja pochodzi z innej strony. Zapewniam Cię, że nie miało to formy żartu. Pozdrawiam, --89.75.110.109 17:24, 17 kwi 2013 (CEST)[odpowiedz]

Czy wszyscy autorzy są równi, ale niektórzy autorzy są równiejsi?

Chciałem zapytać Szanowną P. Alessię, jakimi kryteriami i przesłankami kierowała się usuwając skopiowany poniżej cytat z eseju Jana Bielatowicza. Jeśli fragment jest zbyt długi na "cytat" proszę o określenie maksymalnej długości "cytatów". Jednocześnie chciałbym zapytać, skąd bierze się u Szanownej Pani determinacja do usuwania cytatu o długości 945 znaków z pism Bielatowicza przy jednoczesnej pobłażliwości względem wielu bardzo długich ustępów (1541 znaków) z pism Marksa? Pachnie mi to cenzurą o podłożu ideologicznym - obym się mylił...

"Rzeczywistość duchowa jest ogromnie delikatna. Uszkodzić ją i zniszczyć jest - z pozoru - niezmiernie łatwo. Nietrudno wyszydzić, spospolitować, wypaczyć. Pozornie oczywiście, ponieważ człowiek nie może się wyprzeć duszy ani jej refleksu - tradycji. (Tradycja jest poświatą duszy). Nie może człowiek wyprzeć się tradycji, gdyż jego zaprzaństwo byłoby wyrażone również środkami tradycji, do której należy mowa, a nawet gest. Czymże jest mowa? Tradycją umownych dźwięków, przywiązanych do ściśle określonych pojęć. Czym jest prawo? Czym sztuka? Czym moralność? Chrześcijanie wierzą, że wszystkie te wartości pochodzą od Boga. Wszyscy inni muszą przyznać, że wypływają z tajemniczej siły, właściwej jedynie człowiekowi, a więc z duszy. Na jedno wychodzi. Dusza jest dowodem Boga. A jednak w przedziwnie uparty sposób ludzkość uważa przeczenie rzeczywistości za największą mądrość. Zaprzeczyć Boga i duszy - pozornie łatwo. Ale co począć z tradycją?"

>>> Zamiast liczyć znaki i pisać zjadliwo-oszczercze wiadomości, poczytaj zasady oraz przepisy prawa autorskiego (wystarczy porównać daty śmierci obu autorów...), a znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Edytowanie Wikicytatów w ogóle należy zacząć od starannego zapoznania się z obowiązującymi zasadami i upewnienia się, że je rozumiesz, a dopiero potem przejść do edytowania. Zawsze możesz też skrócić cytat, który jest w Twoim odczuciu za długi, a został dodany, zanim wprowadzone zostały aktualnie obowiązujące zasady. Pozdrawiam. Alessia, dyskusja 12:25, 24 kwi 2013 (CEST)

>>> Szanowna Pani Alessio, Zaręczam, że moja wiadomość nie byłaby wcale zjadliwa, gdyby umiała się Pani zdobyć na nieco więcej szacunku względem cudzej pracy. Cytat, lekką ręką Szanownej Pani osunięty, ktoś kiedyś znalazł, wynotował, przepisał i sformatował na stronie. Osoba szanująca cudzy wysiłek pozostawiłaby przynajmniej zgodne z zasadami, dopuszczalne maksimum słów.

A skoro mowa o maksymalnej długości cytatów, zasady, które znalazłem określają ich maksymalną długość w następujący sposób: "Length of quotes Inappropriately lengthy quotes will be trimmed or discarded, with a maximum of 250 words per quote, absent a consensus that exceptional circumstances exist (such as Abraham Lincoln's 272 word Gettysburg Address)." http://en.wikiquote.org/wiki/Wikiquote:Limits_on_quotations#Length_of_quotes Wykasowany przez Panią cytat z Bielatowicza liczy o wiele mniej słów.

Jeśli zna Pani jakieś inne zasady, ponownie proszę o ich określenie. Rola Admina polega nie tylko na kopiowaniu szablonów z groźbami w rodzaju: "informuję, że uporczywe łamanie zasad zostanie potraktowane jako świadome działanie na szkodę projektu i utracisz możliwość edytowania".

Powołuje się Pani na prawo autorskie w kontekście dat śmierci obu autorów, ale czy wzięła Pani pod uwagę to, że jeden z nich nie pisał po polsku? Czy prawa autorskie tłumacza i polskiego wydawcy są mniej wiążące od praw autora? Wspomniane długie cytaty z Marksa pochodzą z wydań znacznie nowszych od książki Jana Bielatowicza...

Na koniec pragnę odnieść się do Pani oskarżenia o "oszczerczy" charakter mojej wiadomości. Co uznaje Pani za oszczerstwo? Tytuł mojej wiadomości, moje pytanie czy też wskazanie możliwej interpretacji przywołanych faktów? Jak definiuje Pani słowo "oszczerstwo"?

Z wyrazami należnego szacunku, Marchliner

Re: Potrzebne strony

Cześć. Hmmm... z tym będzie raczej ciężko, bo ta aktualizacja tej strony we wszystkich projektach zabiera zbyt dużo czasu. Poszukam na bugzilli zgłoszeń. Beau (dyskusja) 15:24, 27 kwi 2013 (CEST)[odpowiedz]

Jerzy Łoś

Co za nagła staranność. Jakby całe wikicytaty nie były pełne niepoświadczonych i nieweryfikowalnych tekstów. Żródła uzupełniłem.

  • Niegdyś, kiedy się tu aktywniej, bardzo mnie besztano za domaganie się podawanie żródel i zanaczanie, które cytaty są udokumentowane, a które przypisywane.

J-C L wybitny himalaista

Zasada jest taka, że unikamy takich określeń. Niczego temu Panu nie odejmuję i proszę tego tak nie przyjmować. Proszę o zastosowanie standardowego opisu. Przecież nie ma wątpliwości, że to był wybitny himalaista. O niewybitnych tu się nie wspomina. No i proszę nie pisać "czytanie (...) nie boli". Odnoszę wrażenie, że miało to być niesympatyczne, a to nie przystoi. Zerо 21:58, 28 kwi 2013 (CEST)

Wartościuje Pani Lafaille'a i wartościuje Pani mnie ("po belfersku"). Więc zapytam wprost: czy uważa Pani, że w tej chwili hasło jest lepsze? Bo w tej chwili można wyciągać wnioski, że ma Pani jakiś osobisty stosunek do tego himalaisty (lepszy niż do innych). Nie raczyła Pani zauważyć, że Messner czy Kukuczka byli jednymi z najwybitniejszych himalaistów na świecie (Pani tworzyła te hasła), ani nawet nie określiła Pani ich jako jednych z najwybitniejszych w swoich krajach. Czyżby wg badaczy, krytyków czy innych znawców faktycznie na to nie zasługują? Być może umknęło Pani uwadze, że moja edycja była opisana "usunięcie opiniodawczego określenia" (bezspornie takim jest) i że później nie odmawiałem temu panu zasług i wybitności (czyli wybicia się ponad przeciętność)? A może problemem jest, że ktoś, i to z pseudonimem Zero, dokonał ingerencji w hasło, które w Pani ocenie było ideałem? Ponawiam więc pytanie, lekko je zmieniając, czy uważa Pani, że hasła z określeniami opiniodawczymi są lepsze? Nie spierajmy się proszę o drobiazgi, które dla Pani nie mają znaczenia (jeżeli mają proszę o informację, przestanę się spierać), a robią wyłomy w standardzie formatowania haseł. Proszę niech Pani postara się usunąć określenia opiniodawcze, bez znaczenia jak powszechna jest przedmiotowa opinia. Z gór dziękuję. PS. oszuści też mogą być wybitni. Zerо 13:15, 29 kwi 2013 (CEST)

Zaprawdę powiadam Ci, Alessio, cierpliwość masz anielską... Pozdrawiam. Dziecko Szczęścia (dyskusja) 10:34, 30 kwi 2013 (CEST)[odpowiedz]

Prośba o pomoc

Zwracam się z prośbą, jako do najaktywniejszego administratora, o informację, gdzie można zgłosić niegodne zachowania użytkowników z uprawnieniami administracyjnymi. Mam wrażenie, że pewne sprawy zaszły za daleko i że warto, żeby ktoś ocenił czy to niczym nie uzasadnione wrażenie, czy coś w tym jest. Z góry dziękuję za odpowiedź. Zerо 21:25, 1 maj 2013 (CEST) Bardzo bym chciał. Niestety nie jestem w stanie wyjaśnić cudzych, niewypowiedzianych uprzedzeń w formie dyskusji, szczególnie gdy druga osoba nie chce dyskutować. W mojej ocenie Bar nie jest miejscem do wyjaśniania uprzedzeń jednego użytkownika do drugiego. W ogóle jestem przeciwny publicznemu łajaniu kogoś, kto popełnił jakiś błąd (choćby i to był błąd świadomy). To nie ośrodek wychowawczy, a miejsce, które ma ludzi rozwijać, a nie niszczyć. Mam nieodparte wrażenie, że odpowiedź na mojej stronie dyskusji zawiera wewnętrzne sprzeczności. Z jednej strony rzekomo nie ma hierarchii, z drugiej strony są administratorzy, którzy są od pilnowania i mają większe uprawnienia. Zaprzeczanie temu, że jest hierarchia uprawnień (a uprawnienia mają użytkownicy, więc jest hierarchia użytkowników), nawet jeszcze dalej idąca niż tylko zwykli użytkownicy i administratorzy, jest karkołomne i ja bym się tego nie podjął. Myślę, że chodziło o to, że osoby z uprawnieniami nie powinny się wywyższać i wykorzystywać uprawnień w sposób, który można byłoby określić jako ich nadużycie. Niestety w mało zawoalowany sposób osoby z większymi uprawnieniami groziły mi. Do tej pory traktowałem to z przymrużeniem oka, w końcu ludzie w emocjach nie takie rzeczy mówią czy piszą. Natomiast wykorzystanie ostatnio w stosunku do mojej pracy uprawnień administratorskich wydaje mi się być nadużyciem, które wskazuje, że i poprzednie groźby należy traktować bardziej poważnie. To mnie naprawdę zmartwiło. Mimo wszystko dziękuję za włożony wysiłek w próbę pomocy. Będę starał się zrobić wszystko, żeby tutejsze tworzenie było dla wszystkich radością, zabawą niezmąconą rozlicznymi przykrościami w stylu wikicytatowego mobowania. W związku z tym będę się starał, żeby osoby, które są obdarzone większym szacunkiem niż zwykłe zero powiedziały komuś "hej, za bardzo ulegasz emocjom". Jeżeli z kolei ja będę mógł w jakiś sposób pomóc, zrewanżować się, śmiało proszę o kontakt. Zerо 00:23, 2 maj 2013 (CEST)

Jest jeszcze film pod tym tytułem, więc pod jakim adresem ma powstać? Lowdown (dyskusja) 00:17, 2 maj 2013 (CEST)[odpowiedz]

Jeszcze odnoście tego artykułu. Jeśli usunęłaś odlinkowanie do postaci Józefa Piłsudskiego, to w jaki sposób w artykule mogą znaleźć się odlinkowania do postaci historycznych, które występują w tym serialu? Jest to niedopuszczalne? Jest to niezrozumiałe. Z jednej strony linkujemy słowa, które padły w cytatach (np. niepodległość), a w drugiej nie ma odlinkowania do samej postaci wypowiadającej słowa. W tym serialu jest bardzo wiele postaci autentycznych historycznych, ich wypowiedzi oparte są na materiałach źródłowych, zatem dlaczego nie można dać odlinkowania do stron z tymi osobami? Lowdown (dyskusja) 09:42, 9 maj 2013 (CEST)[odpowiedz]

Prośba o instrukcje

Bardzo przepraszam, ale potrzebuję skorzystać z gotowości niesienia pomocy. Chciałbym, żeby ktoś rzucił okiem na tę wersję artykułu Jerzy Zawieyski. Czy blok "o Jerzym Zawieyskim" sformatowałem zgodnie ze schematem? Pytam, bo są rozbieżne opinie. Zerо 23:43, 6 maj 2013 (CEST)

cześć, dostałam maila od osoby podpisującej się jako Radosław Kopczyński z prośbą o interwencję w sprawie usunięcia treści strony z cytatami, które są podobno wyrwane z kontekstu. Jak powinniśmy reagować w takiej sytuacji, gdy autor (zakładamy, że to on) nie życzy sobie swoich cytatów tutaj? Zostawiam temat do dyskusji :) --Rinfanaiel - co myślisz? 18:22, 7 maj 2013 (CEST)[odpowiedz]