Użytkownik:Lukasz2/Cytaty: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
brak opisu edycji
*Głosując na przedstawiciela swojej władzy do sejmu czy senatu głosuję po prostu na małpę naciskającą 1 z 3 przycisków za przeciw lub wstrzymuję się.
 
*Państwo rządzone przez stado małp zasiadających w sejmie czy senacie nie było ani gorsze ani słabsze niż obecnie, byłoby za to zdecydowanie tańsze.
 
* Błędem dokonujących aktu ludobójstwa jest to że nie dokonują swojego dzieła do końca tak wiec nie powinni go w ogóle zaczynać.
* Zrzucenie bomby atomowej była większą zbrodnią jak holocaust.
* Państwo to zbędny luksus służący utrzymaniu nierobów.
* Świadome branie na siebie problemóproblemów chorego człowieka gdy nie jest się z nim związanym od początku jest wyłaczniewyłącznie przejawem głupoty i litości.
* Pozbycie się emerytów i rencistów ze społeczeństwa w ustroju liberalnym prowadzi do szybszego rozwoju ekonomicznego społeczeństwa.
 
*Demokracja od dyktatury rożni się tym, że dyktatura skazuje na śmierć niewinnych ludzi, natomiast demokracja nie potrafi skazać na śmierć nawet najgorszego skurwysyna
 
* Tezy o zamachu w smoleńsku wynikają wyłącznie z tego powodu że części ludzi żal dupę ściska z powodu utraty władzy i bliskich
* Jestem zwolennikiem przymusowej kastracji księży i sterylizacji zakonnic ponieważ ich wykonywany przez ich zawód nie wymaga posiadania kutasa inarządów jajrozrodczych
*Amerykanów nie lubię bardziej niż hitlerowców nie dlatego że hitlerowcy mordowali więcej ludzi, ale dlatego ze amerykanie są w mordowaniu bardziej cyniczni.
95

edycji

Menu nawigacyjne