Homoseksualizm: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 1368 bajtów ,  9 lat temu
m
m (Wycofano edycje użytkownika 83.11.230.165 (dyskusja). Autor przywróconej wersji to EleferenBot.)
m (→‎P: +2)
* Pogląd głoszący, że homoseksualizm to choroba, jest sprzeczny z elementarną wiedzą naukową. Zapomina sie też o tym, że odmawianie homoseksualistom prawa do zwierania małżeństw jest sprzeczne z demokracją, publicznie aprobowaną u nas przez tych, którzy zarazem pragnęliby zepchnąć homoseksualistów do podziemia.
** Autor: [[Maria Szyszkowska]]
 
* Pokolenie „Stonewall” wywalczyło gejom pewne prawa. Zmiany nastąpiły i jesteśmy za nie wdzięczni. Ale poczucie wstydu pozostało. Kiedy odważyliśmy się wreszcie być istotami seksualnymi i nazywać swoje potrzeby, nie oznaczało to jeszcze, że zostaliśmy zaakceptowani przez resztę społeczeństwa i że sami poczuliśmy się zaakceptowani. Schowaliśmy się więc we własnym środowisku i cały czas pokutowało w nas poczucie, że jesteśmy jakoś gorsi.
** Autor: [[Ira Sachs]]
** Źródło: Adam Kruk, [http://www.dwutygodnik.com/artykul/4061/ ''Bez wstydu''], Dwutygodnik.com nr 94/2012.
 
* Poza drobnymi wyjątkami, niemal każdy pedofil jest homoseksualistą czynnym lub mającym jakąś aktywność homoseksualną w przeszłości.
** Autor: [[Wojciech Wierzejski]]
 
* Problem narkotykowy wśród społeczności gejowskiej można porównać do tego, który w Stanach ma społeczność afroamerykańska. Kiedy wprowadzono na rynek ''crack'', rozszedł się jak świeże bułeczki. Kiedy sprzedajesz inne, fantastycznie beztroskie życie, kupują je ci, dla których w normalnym świecie nie ma na nie miejsca. Nic dziwnego, że łatwo było w ten sposób uzależnić społeczność tak dotkliwie doświadczoną przez AIDS i żałobę po ofiarach tej choroby. ''Crystal meth'' i ''crack'' były idealnym eksperymentem służącym zagładzie, który musiał w tych środowiskach chwycić.
** Autor: [[Ira Sachs]]
** Źródło: Adam Kruk, [http://www.dwutygodnik.com/artykul/4061/ ''Bez wstydu''], Dwutygodnik.com nr 94/2012.
 
* Promocja homoseksualizmu jest naruszaniem wolności innych obywateli.

Menu nawigacyjne