Pol’and’Rock Festival: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m
poprawa linków
m (grafika)
m (poprawa linków)
'''[[w:Przystanek Woodstock|Przystanek Woodstock]]''' – festiwal muzyczny organizowany przez [[Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy|Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy]] z pieniędzy uzyskanych od sponsorów.
* Myślę, że na co dzień w życiu młodych ludzi brakuje wielu pozytywnych spraw i relacji. Za każdym razem rozpoczynam Woodstock od jednego słowa – przepraszam. Za to, że ten kraj tak niewiele może wam zaoferować, że słyszycie tyle oszczerstw, kłamstw, chamstwa, których autorami są właśnie dorośli. Potem możemy oddać się kilku dniom zabawy, ale i myślenia o tym, że może być normalnie, możemy do czegoś dążyć. I to jest różnica pomiędzy nami a Love Parade. Dlatego gloryfikują Przystanek Woodstock.
** Autor: [[Jerzy Owsiak]], [http://muzyka.onet.pl/10174publikacje/wywiady/przystanek-woodstock-to-nasza-prywatka,13242821,wywiady4775970,wiadomosc.html ''Przystanek Woodstock: To nasza prywatka'', 5 sierpnia 2003]
 
* Na festiwalu obowiązuje zakaz obrażania innych. Nawet muzykom mówimy, że nie mają prawa źle mówić o innych kolegach. To miejsce różnych kultur i poglądów. Ale mówimy głośno: to nasza prywatka, za nasze pieniądze, za zgodą wszystkich, którzy tu przyjeżdżają, i mamy prawo komuś powiedzieć – a rzadko się zdarza taki komfort, którego się dopracowaliśmy – że nie chcemy tu z nim być. Tak jak we własnym domu wolno powiedzieć: nie zgadzam się, żebyś przyszedł, bo popsujesz mi zabawę. Dlatego postawiliśmy na zniechęcenie pewnych ludzi. Po ogłoszeniu na stronie, kto będzie grał, odezwało się takie polskie smędzenie. A dlaczego ten, a nie tamten, i tak dalej. Nieprzypadkowo napisaliśmy: jeśli nie chcecie, to nie przeżyjecie tego Przystanku Woodstock, ale w takim razie shut up, cicho bądźcie. Nie pasuje? To siedź w domu.
** Autor: Jerzy Owsiak, [http://muzyka.onet.pl/10174publikacje/wywiady/przystanek-woodstock-to-nasza-prywatka,13242822,wywiady4775970,wiadomosc.html ''Przystanek Woodstock: To nasza prywatka'', 5 sierpnia 2003]
 
* Rany, ale tu syf! Już na Przystanku Woodstock było czyściej (może dlatego, że pomyliłem imprezy i trafiłem na Przystanek Jezus).
16 665

edycji

Menu nawigacyjne