Dyskusja użytkownika:Zero: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Golda [Meir] wyjechała do Stanów mając 8 lat, mieszkała tam, pracowała jako nauczycielka przez 15 lat i na kolacji na cześć kanclerza Willego [Brandta] mówiła po hebrajsku? Chyba że Willy, który na nazwisko ma '''Brandt''', nie znał angielskiego? Tak to mam rozumieć? [[Użytkownik:Tommy Jantarek|''Tommy Jantarek'']] ([[Dyskusja użytkownika:Tommy Jantarek|pisz]]) 23:42, 16 sie 2012 (CEST)
: Zasada dyplomacji jest taka, że reprezentując swój kraj mówi się w języku narodowym. Ma to na celu podkreślenie równości stron. Skąd założenie, że Willy Brandt znał angielski i że rozmowa była w języku angielskim? (ówcześnie językiem dyplomatycznym był francuski). Jeśli wątpliwości są zbyt duże (np. rozmowa nieoficjalna), proszę aby hebrajskiego usunąć. Zero
 
== Wikicytaty to nasze wspólne dzieło ==
 
Projekty Wikimedia w tym i Wikicytaty to dzieło dużej grupy osób. Z założenia nie mogą odzwierciedlać poglądów jednego użytkownika, czy też nawet części społeczności. Dlatego stosujemy się do ustalonych zasad i zaleceń. Dotyczy to nie tylko treści, ale również sposobów formatowania, linkowania, prowadzenia dyskusji. Jeśli jakieś zasady, zalecenia czy nawet przyjęte zwyczaje uważasz za niewłaściwe lub błędne należy przedyskutować ich zmianę w [[WC:BAR|Barze]]. Świadome łamanie zasad jest wandalizmem. [[Użytkownik:Sp5uhe|sp5uhe]]&nbsp;<sup>[[Dyskusja użytkownika:Sp5uhe|dyskusja]]&nbsp;[[Specjalna:Wkład/Sp5uhe|edycje]]</sup> 12:08, 18 sie 2012 (CEST)

Menu nawigacyjne