Użytkownik:Lukasz2: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Usunięte 3489 bajtów ,  9 lat temu
UWAGA! Usunięcie treści (strona pozostała pusta)!
(Przekierowanie do Lukasz2/Cytaty)
(UWAGA! Usunięcie treści (strona pozostała pusta)!)
#PATRZ [[Lukasz2/Cytaty]]
Rożnica miedzy niemożliwym a możliwym polega jedynie na stopniu determinacji.
 
*Komunizm ze swoimi 40 czy 60 milionami ofiar śmiertelnych był o wiele bardziej humanitarny od chrześcijaństwa czy islamu bowiem ze skutkami śmierci człowiek borykał się do momentu gdy ona następowała, natomiast ze skutkami sakramentów i zboczeń urzędników kościoła, czy imamów musi borykać się przez całą resztę swojego życia.
 
*Religia jako taka nie różni się niczym od narkotyków, powoduje nie tylko uzależnienie ale i spustoszenie umysłowe którego skutkiem jest brak samodzielnego myślenia.
 
*Religia jest szkodliwa i powinna zostać zakazana z tego powodu że ludzie nie potrafią szanować swoich przekonań nawzajem, zwierzęta w tym względzie są o wiele mądrzejsze bowiem nie używają żadnych wymyślnych rytuałów żeby się zabijać, lecz robią to bezboleśnie i szybko.
 
*Szkodliwość religii polega na tym że ułatwia panowanie nad umysłami ludzkimi.
*Liberalizm jako ustrój gospodarczy jest motorem napędowym społeczeństwa.
 
*Zabójstwo znienawidzonego polityka to najgłupsza rzecz jaką można zrobić, bowiem nie tylko przysparza zwolenników, ale obraca przeciwko zabójcy i jego partii nienawiść społeczeństwa.
 
*W przypadku demokratycznego systemu z ordynacją proporcjonalną nie opłaca się wygrywać wyborów minimalną ilością głosów za to opłaca się zająć drugie miejsce bowiem daje to bazę do przejęcia elektoratu i zdobycia większości bezwzględnej.
 
*Dyktatura powinna być stosowana wyłącznie w stosunku do tych co nie dorośli do demokracji
 
* Nie mam nic przeciwko samobójcom którzy potrafią pozbawić się życia skutecznie.
 
* Polska szkoła nie uczy niczego pożytecznego, żyje średniowiecznymi schematami, zaś współcześnie przerabiane lektury są jedynie pochwałą polskiej głupoty.
 
*Złodziejstwo to jeden z nielicznych zawodów który nie tylko nie płaci podatków ale i nie posiada górnej granicy zarobków.
*W Polsce bardziej opłaca się być więźniem niż uczciwym pracownikiem, pracownik bowiem nie posiada ubezpieczenia za to bandyta ma dostęp do pełnej oferty służby zdrowia i to w czasie krótszym niż uczciwy człowiek.
*Teksty o prawach człowieka wygłaszają zazwyczaj Ci co sami ich nie przestrzegają.
*Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie są obrazem polskiej nędzy i rozpaczy.
 
* Nie zamierzam Startować na administratora żadnego projektu Fundacji Wikimedia bo nie po to kończyłem studia aby sprzątać po kimś kto nasrał.
 
*Głosując na przedstawiciela swojej władzy do sejmu czy senatu głosuję po prostu na małpę naciskającą 1 z 3 przycisków za przeciw lub wstrzymuję się.
 
*Państwo rządzone przez stado małp zasiadających w sejmie czy senacie nie było ani gorsze ani słabsze niż obecnie, byłoby za to zdecydowanie tańsze.
 
* Błędem dokonujących aktu ludobójstwa jest to że nie dokonują swojego dzieła do końca tak wiec nie powinni go w ogóle zaczynać.
{{wulgaryzmy}}
*Demokracja od dyktatury rożni się tym, że dyktatura skazuje na śmierć niewinnych ludzi, natomiast demokracja nie potrafi skazać na śmierć nawet najgorszego skurwysyna
 
* Tezy o zamachu w smoleńsku wynikają wyłącznie z tego powodu że części ludzi żal dupę ściska z powodu utraty władzy
* Jestem zwolennikiem przymusowej kastracji księży ponieważ ich wykonywany przez ich zawód nie wymaga posiadania kutasa i jaj
95

edycji

Menu nawigacyjne