Andrzej Halicki: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 959 bajtów ,  9 lat temu
drobne merytoryczne
m (drobne merytoryczne, formatowanie automatyczne)
(drobne merytoryczne)
[[Plik:Ahalicki.jpg|mały|<center>Andrzej Halicki</center>]]
'''[[w:Andrzej Halicki|Andrzej Witold Halicki]]''' (ur. 1961) – polski [[polityk]], ekonomista, przedsiębiorca, poseł na Sejm V i VI kadencji.
* Mam wrażenie, że główną lekturą prezesa Kaczyńskiego jest ostatnio "Mein Kampf". Bo powołuje się na Adolfa Hitlera, przywołuje hitlerowców i tak często używa tych skojarzeń. Wydaje mi się, że ma blisko siebie tę złą lekturę.
** Źródło: [http://wyborcza.pl/1,75248,11717676,Posel_Halicki__PO___Kaczynski_chyba_czyta__Mein_Kampf_.html wyborcza.pl] z 14 maja 2012 r.
 
* Mówię bardzo spokojnie. Nie wiem, skąd pochodzą cytaty, ale są używane. Jest to nieakceptowalne. W Polsce wszyscy wiemy, jak wyglądała polityka Adolfa Hitlera, do czego doprowadziła, jak nazywał Polaków, jak traktował polskie elity. Jeżeli Jarosław Kaczyński uważa, że jest jakaś korelacja, to ja mogę powiedzieć tylko tyle: w Polsce rodzi się brunatna siła, ale sami państwo zastanówcie się gdzie.
** Źródło: [http://wyborcza.pl/1,75248,11717676,Posel_Halicki__PO___Kaczynski_chyba_czyta__Mein_Kampf_.html wyborcza.pl] z 14 maja 2012 r.
 
* On jest dobry w grze, widać to w Sejmie i na boisku. Dyscyplinuje ludzi, mówi: nie czytaj gazety, idź do drugiego pokoju. To samo na boisku: nie podawaj do tyłu, jak się podpierasz, to idź na ławkę i usiądź, a nie zajmujesz miejsce na boisku. Takie rzeczy mówi kapitan, coach albo menedżer. Schetyna ma takie cechy, myśli do przodu.
** Opis: o [[Grzegorz Schetyna|Grzegorzu Schetynie]]

Menu nawigacyjne