Andrius Kubilius: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 173 bajty ,  10 lat temu
m
drobne merytoryczne
m (poprawa linków)
m (drobne merytoryczne)
* Jest to trudno wyobrażalna tragedia. Wspólnie z narodem polskim na trzy dni pogrążymy się w żałobie. Wierzę, że przedstawiciele różnych narodowości, przeżywający ogromny ból wspólnie z narodem polskim, w tych dniach wykażą solidarność z Polakami przeżywającymi ogromny ból.
** Opis: o [[Katastrofa polskiego samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem|katastrofie polskiego samolotu prezydenckiego]].
** Źródło: [http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,105741,7757869,Litwa_oglosila_trzydniowa_zalobe_narodowa.html? ''Litwa ogłosiła trzydniową żałobę narodową'', PAP, gazeta.pl, 11 kwietnia 2010]
 
* To ogromna tragedia Polski, ale też Litwy i całej społeczności międzynarodowej. Prezydent Lech Kaczyński w naszej pamięci pozostanie jako jeden z najwybitniejszych polskich polityków, wielki i szczery przyjaciel Litwy, który w znacznym stopniu przyczynił się do rozwoju strategicznego partnerstwa Litwy i Polski. Pogrążamy się w smutku z narodem polskim.
** Opis: o katastrofie polskiego samolotu prezydenckiego.
** Źródło: [http://www.wprost.pl/ar/191919/Litwa-solidaryzuje-sie-z-Polska-w-bolu-i-oglasza-zalobe-narodowa/ ''Litwa solidaryzuje się z Polską w bólu i ogłasza żałobę narodową'', wprost.pl, 10 kwietnia 2010]
 
 
128 610

edycji

Menu nawigacyjne