Kartony: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Usunięte 609 bajtów ,  10 lat temu
drobne techniczne, -dodatkowe notki, poprawa linków, formatowanie automatyczne
m (Wycofano edycje użytkownika 77.252.70.187 (dyskusja). Autor przywróconej wersji to Alessia.)
(drobne techniczne, -dodatkowe notki, poprawa linków, formatowanie automatyczne)
{{dopracować|Poprawić formatowanie, dopisać autorów scenariusza, sprawdzić poprawność.}}
'''[[w:Kartony|Kartony]]''' – pasmo krótkich [[film animowany|filmów animowanych]], emitowanych przez telewizję muzyczną 4fun. tv od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 (od 16 lat), 23:00 i 5:00 (od 18 lat) w przerwach między teledyskami.
{{wulgaryzmy}}
==''Człowiek Biegunka''==
'''[[w:Człowiek Biegunka|Człowiek Biegunka]]''' – polska kreskówka emitowana na kanale 4fun. tv wyprodukowana przez GIT Produkcja.
* '''Toffik:''' Zakaz... spożywania... alko... alkoholu przed... sklepem. Ehe, he! A jak spożyję to co będzie?(''Toffik spożywa alkohol'')''<br />'''Straż Miejska:''' Dzień dobry! Srasz... znaczy ten, Straż Miejska!(''Toffik się przemienia'')<br />'''Człowiek Biegunka:''' Eeee...<br />'''Straż Miejska:''' Czy wie pan że tu nie wolno pić piwa?!<br />'''Człowiek Biegunka:''' Prrrt...<br />'''Straż Miejska:''' A, właściwie piwo to prawie nie alkohol... Do widzenia!<br />(''Straż sobie idzie'')<br />'''Człowiek Biegunka:''' Jest! Prrrt...
** Postacie: Toffik, Człowiek Biegunka, Straż Miejska
** Źródło: ''Zakaz spożywania alkoholu przed sklepem''
 
* ''Toffik:'' O! Czerwone! Ale i tak przejdę, bo się nie opyla czekać.<br />''(Gwizd gwizdka)''<br />'''Toffik:''' Yyyh!<br />''(Przemiana)''<br />'''Człowiek Biegunka:''' PrrrtPrrt...<br />'''Policja:''' Dzień dobry! Jakie było światło?<br />'''Człowiek Biegunka:''' PrrrtPrrt... Czerwone? PrrrtPrrt...<br />'''Policja:''' Akurat zapomniałem wziąć, tych, blankietów na mandaty.<br />'''Człowiek Biegunka:''' Jest! PrrrtPrrt...
** Postacie: Toffik, Człowiek Biegunka, Policja
** Źródło: ''Światła''
 
==''MIŚ PUSH-UPek''==
'''[[w:MIŚ PUSH-UPek|MIŚ PUSH-UPek]]''' – polska kreskówka emitowana na kanale 4fun. tv wyprodukowana przez GIT Produkcja.
 
* ''(Świniak pije piwo)''<br />'''Świniak:''' Misiu... ja już nie mogę!<br />'''MIŚ PUSH-UPek:''' Pij, Świniak! Nie bądź ciota tak jak Królik!<br />'''Królik:''' Ja nie jestem ciota!<br />'''MIŚ PUSH-UPek:''' To dlaczego piwa nie pijesz?<br />''(Świniak pije)''<br />'''Królik:''' A bo nie lubię!<br />'''MIŚ PUSH – UPek:''' I dlatego jesteś ciota!<br />'''Świniak:''' Misiu... już nie mogę.<br />'''MIŚ PUSH – UPek:''' Pij Świniak!<br />''(Świniak pije)''<br />'''MIŚ PUSH-UPek:''' Widzisz Królik, jak się pije?<br />''(Świniak pije i mdleje)''
** Postacie: MIŚ PUSH-UPek, Królik, Świniak
 
==''Piesek Leszek''==
'''[[w:Piesek Leszek|Piesek Leszek]]''' – polska kreskówka emitowana na kanale 4fun. tv wyprodukowana przez GIT Produkcja.
 
{{Wulgaryzmy}}
 
* ''Tomek:'' Cześć Romek!<br />'''Romek:''' Cześć!<br />'''Tomek:''' Co robisz?!<br />'''Romek:''' A tak se stoję!<br />'''Tomek:''' To ja postoję z tobą!<br />'''Romek:''' Dobra!<br />'''Tomek:''' Nudno trochę!<br />'''Romek:''' To chodź się w chowanego pobawimy!<br />'''Tomek:''' Eee... nie, bo za każdym razem do budy się chowasz i cię muszę potem do domu nieść!<br />'''Romek:''' Ale marudzisz! Bawimy się w chowańca! Ty kryjesz!<br />'''Tomek:''' ...25, 26, 27, 28, 29, 30! Szukam!<br />''(Tomek spogląda do budy)''<br />'''Tomek:''' No masz! Znowu to samo!<br />''(Widzi Romka pogryzionego przez Leszka)''<br />'''Piesek Leszek:''' Hau, Hau!
** Postacie: Tomek, Romek, Piesek Leszek
----
 
* '''Hesus:''' No dobrze panowie, dzień dobry.<br />'''Leszek:''' Co?<br />'''Hesus:''' Bo minęła godzina dwunasta w nocy, a zarazem pojawił się nowy dzień.<br />'''Leszek:''' Aha. Dzień dobry.<br />'''Pietrek:''' Dziendobry.<br />'''HesusJesus:''' No dobrze panowie, nadszedł czas, aby zacząć wywoływać dupy.<br />'''Leszek:''' Chyba raczej duchy.<br />'''Pietrek:'''(szeptem) CsssTss! Nie przeszkadzaj. HesusJesus jest z Hiszpanii. Wymawia ''chh'' nieme.<br />----
 
----
 
==''Kapitan Bomba''==
* '''Szeregowy Janusz:''' Kurwa, panie kapitanie, jak wylądujemy na słońcu to się spalimy.<br />'''Kapitan Bomba''' Tępy chuju! Masz mnie za idiotę?! Wylądujemy w nocy!
'''[[w:Kapitan Bomba|Kapitan Bomba]]''' – polska kreskówka emitowana na kanale 4fun. tv wyprodukowana przez GIT Produkcja.
{{wulgaryzmy}}
*'''Szeregowy Janusz:''' Kurwa, panie kapitanie, jak wylądujemy na słońcu to się spalimy.<br/>'''Kapitan Bomba''' Tępy chuju! Masz mnie za idiotę?! Wylądujemy w nocy!
** Źródło: ''Wylot na słońce''
 
----
 
* '''Admirał Gwiezdnej Floty:''' Kurwa, Bomba, jesteś głuchy, czy pierdolnięty? Powiedziałem nie, to nie!<br />'''Kapitan Bomba:''' Kurwa, panie Admirale, przecież to pierdolona ciota!<br />'''Admirał Gwiezdnej Floty:''' Nie wiem, ja mu w dupę nie zaglądałem. (''do interkomu'') Dawać tu chorążego Torpedę. (''do gabinetu wchodzi chorąży Torpeda'')<br />'''Chorąży Torpeda:''' Cześć, Bomba, jebany cwelu. Od dzisiaj razem pracujemy!<br />'''Kapitan Bomba:''' Jak śmiesz nazywać mnie cwelem, pierdolona cioto! Moja dupa jest ciasna jak po praniu! A twoja matka to chuj!<br />'''Chorąży Torpeda:''' Pierdolę! Składam wymówienie! Nie będę pracował z kutasem! (''wychodzi obrażony z gabinetu'')<br />'''Admirał Gwiezdnej Floty:''' Bomba, w końcu się doigrasz!
** Źródło: ''Misja: Czynności administracyjne''
** Źródło: ''Święto dupy: cz.1''
----
 
 
* '''Kapitan Bomba:''' (''do Chorążego Torpedy'') Pedałem to jesteś ty, twój ojciec, twój dziadek, twój pies, twoi koledzy i twoja matka... a nie, czekaj, twoja matka to chuj! Pedalski.
 
* ''Bomba i jego żołnierze strzelają do kosmity, ale ten kryję się w dziurach skały''<br />'''Chudy żołnierz:''' Bawi się z nami w kotka i myszkę.<br />'''Kapitan Bomba:''' Zaraz ja się z nim pobawię. W chuja!<br />'''Chudy żołnierz:''' Co?!<br />''Kosmita wychyla się i chowa jednocześnie, ale nie padają strzały. W pewnej chwili kosmita wychodzi''<br />'''Kosmita:''' No co jest kurwa?!<br />'''Kapitan Bomba:''' Napierdalamy!!<br />''Bomba i jego żołnierze strzelają. Kosmita ginie''.
** Źródło: ''Misja: Rozpierdolić kosmitów w drobny mak''<br />----
 
----
* ''Bomba i jego żołnierze stoją nad sedesem''<br />'''Kapitan Bomba:''' Kurwa! Gdybym wiedział wcześniej, to bym się wysrał w bazie.<br />'''Niski żołnierz:''' A ja bym się wyszczał.<br />'''Chudy żołnierz:''' Wyszczeć to się chyba możesz. Powinno spłynąć.<br />'''Niski żołnierz:''' E nie! Z tego wszystkiego to mi się srać zachciało.<br />'''Chudy żołnierz:''' A to lepiej nie.<br />''Po godzinie Orzeł 7 ląduje w bazie. Bomba i jego żołnierze wybiegają z rakiety kierując się do toalety''<br />'''Kapitan Bomba:''' (''widząc kartkę na drzwiach z napisem „awaria”'') Kurwa! Co jest?!<br />----
 
* ''Bomba i jego żołnierze stoją nad sedesem''<br />'''Kapitan Bomba:''' Kurwa! Gdybym wiedział wcześniej, to bym się wysrał w bazie.<br />'''Niski żołnierz:''' A ja bym się wyszczał.<br />'''Chudy żołnierz:''' Wyszczeć to się chyba możesz. Powinno spłynąć.<br />'''Niski żołnierz:''' E nie! Z tego wszystkiego to mi się srać zachciało.<br />'''Chudy żołnierz:''' A to lepiej nie.<br />''Po godzinie Orzeł 7 ląduje w bazie. Bomba i jego żołnierze wybiegają z rakiety kierując się do toalety''<br />'''Kapitan Bomba:''' (''widząc kartkę na drzwiach z napisem „awaria”'') Kurwa! Co jest?!<br />----
 
----
 
* '''Kapitan Bomba''': Donna mamma es chujochita.<br />'''Tłumaczenie:''' Twoja matka to chuj.
-----
 
* Rozmowa dwóch pracowników w wytwórni keramzytu:<br />– Mariuszku nie wezwałem Cię tu aby prosić Cię o wybaczenie. Chce Cię prosić o pożyczkę.<br />– Zaraz, wybaczyć, co?<br />– Rypię Twoją żonę, a pożyczkę chcę na skuter dla dziecka<br />– zaraz to jakiś żart... przecież Michałek nie ma prawo jazdy na motor<br />– Mariusz, wydało się, chce pożyczyć na skuter dla siebie<br />– hyhyHy, hy, stary, trzeba było tak od razu, masz tu stówkę, a moja żona ma HIV.
** Źródło: ''Powrót Króla!''
 
128 610

edycji

Menu nawigacyjne