Wyśnione miłości: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Usunięte 187 bajtów ,  9 lat temu
brak opisu edycji
[[Wyśnione miłości]] (oryg. Les imaginaires Amours, ang. Heartbeats) - kanadyjski film obyczajowy z 2010 roku, w reżyserii Xaviera Dolana, mający swoją premierę w sekcji Un Certain Regard na 63. Festiwalu Filmowym w Cannes.
 
 
 
Widzisz ludzi nawet kiedy nie patrzysz, na przykład jesteś tam, a ja patrzę tu. Widzę cię. Nie patrzę, ale cię widzę. Wiem gdzie patrzysz. Wiem, że patrzysz na mnie. Skurwiel.OK.
 
Nie dzwonisz, nie piszesz, nie gadasz z nią. Koniec.
Zrobiła się jesień, potem zima. Święta, moi krewni ze swoimi tępymi dziewczynami. Wiosna, lato, jesień, a potem...Po prostu mi przeszło.
Teraz to tylko złe wspomnienie. Jedno z wielu. Kiedy sobie przypomnę co wyprawiałem, ile pieniędzy straciłem walcząc o nią... myślę o tym wszystkim i jest mi cholernie głupio... Zaczynam...śpiewać.Kurwa, śpiewać! Śpiewam w pokoju, pod prysznicem, przy zmywaniu. Śpiewam.
 
 
Spóźnia się. Ale tylko chwilę,|nic wielkiego.
przychodzi. Cały zasapany. Przystojny.Były straszne korki. Jasne. Więc mówię, że nie ma problemu. Oczywiście, to naturalne, że mógł się spóźnić.
Bo...Bo ja jestem słaba...a rację ma ten, kogo podziwiasz. Chrzanić to.
 
 
Dla mnie...Byłam zadurzona w takim rodzaju miłości. On mieszkał w Berlinie, ja na Dorion Street...
Kochasz odległość. A kiedy odległość znika...Kiedy...kiedy nie trzeba już przemierzać oceanu, wszystko co trzeba przemierzyć to korytarz...
W każdym razie,wszystko skończone.
 
 
Teraz psuje mi wszystkie ulubione miejsca, bo kiedy go nie ma, na piwie ze znajomymi...
10

edycji

Menu nawigacyjne