Dr House: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodany 1 bajt ,  10 lat temu
m
m (→‎Linie na piasku 3.04: polskie znaki)
 
* '''Dr House''': To nie takie złe w porównaniu z tym, co stało się tobie. Chyba, bo nie znam szczegółów. Na podstawie twoich reakcji, zakładam, że było gorsze od znęcania przez babkę.<br />'''Eve''': Co panu zrobiła?<br />'''Dr House''': Rodzice często podróżowali, zostawiali mnie z nią. A ona lubiała, żeby wszystko było po jej myśli i wierzyła w dyscyplinę. Pewnie miała rację, przy niej prawie nie rozrabiałem. Zbyt się bałem spania na dworze i zimnych kąpieli.<br />'''Eve''': Pańscy rodzice jej nie powstrzymali?<br />'''Dr House''': Nie poskarżyłem się.<br />'''Eve''': Dlaczego?<br />'''Dr House''': Bałem się, że mi nie uwierzą. Że pomyślą, że zrobiłem coś złego.
** Opis: Zmyślona opowieść House’a w odpowiedzi na pytanie Eve, czy spotkało go w życiu coś złego. Potem House przyznaje, że jednak była prawdziwa, ale w odniesienuodniesieniu od ojca.
 
* '''Eve''': Pańska opowieść – czy jest prawdziwa?<br />'''Dr House''': W stosunku do kogoś tak.<br />'''Eve''': Ale nie pana?<br />'''Dr House''': Takie rzeczy zdarzają się ludziom, co za różnica, czy mnie.<br />'''Eve''': Nie ma ich w tym pokoju.<br />'''Dr House''': Są tam – lekarze, prawnicy, listonosze. Jednym się wiedzie, innym nie. Oprzesz całe życie na tym, z kim się znalazłaś w pokoju?<br />'''Eve''': Oprę tą chwilę na tym, z kim się znalazłam w pokoju. Na tym polega życie – jest ciągiem pokojów. To, z kim w nich przebywamy konstytuuje nasze życie.
16 665

edycji

Menu nawigacyjne