Joanna Senyszyn: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 1235 bajtów ,  11 lat temu
m (drobne redakcyjne, formatowanie automatyczne)
** Źródło: [http://senyszyn.blog.onet.pl/PRAWDA-PIERONKA-CZYLI-G-PRAWDA,2,ID393818599,n wersja online], 2 listopada 2009.
** Zobacz też: [[Tadeusz Pieronek]], [[reprywatyzacja]], [[własność]]
 
* Biskupi, atakując in vitro, wcielają się w role ginekologów-amatorów.
** Źródło: Blog Joanny Senyszyn, 31 grudnia 2008.
 
* Biskupi przedkładają metodę „penis-pochwa” nad metodę in vitro.
** Źródło: Blog Joanny Senyszyn, 28 grudnia 2008.
 
* Bo cóż to jest eutanazja? To dobra śmierć na życzenie lub z litości. Większość przeciwników eutanazji godzi się na pozbawianie życia na siłę, czyli na wojny i karę śmierci, a na śmierć na wyraźne życzenie już nie.
** Opis: o debacie na temat obecności krzyży w budynkach państwowych, po orzeczeniu wydanym w listopadzie 2009 r. przez [[Europejski Trybunał Praw Człowieka]] w Strasburgu, nakazującym zdjęcie krzyży we włoskiej szkole.
** Źródło: [http://senyszyn.blog.onet.pl/ZRADIOMARYJNIENIE-BISKUPOW-I-K,2,ID394946044,n blog Joanny Senyszyn], 22 listopada 2009
 
* Dzisiejsza „Solidarność” nie ma nic wspólnego z dawnymi ideami. To zaledwie przybudówka PiS. Z(ależny)N(iesamorządny)ZZ „PiSolidarność”.
** Źródło: Blog Joanny Senyszyn, 22 grudnia 2008.
 
* Homofobia jak każda fobia jest chorobą i trzeba ją leczyć. To są po prostu szowiniści orientacji seksualnej i dlatego trzeba ich zwalczać i przeciwko nim uchwalić odpowiednie przepisy.(...) Tak więc to my stanowimy normalny marsz, ponieważ to ludzie normalni walczą o sprawiedliwość, o równe traktowanie.
** Opis: parafraza słów papieża Jana Pawła II wygłoszonych w homilii 2 czerwca 1979 r. na placu Zwycięstwa w Warszawie w czasie 1. pielgrzymki do Polski
** Zobacz też: [[Jan Paweł II]], [[Roman Giertych]], [[Ryszard Kalisz]], [[Stefan Niesiołowski]], [[Wojciech Wierzejski]]
 
* Kościół ma na swoim sumieniu miliony ludzkich istnień. I to nie tylko z powodu wojen krzyżowych czy inkwizycji. W 1299 r. papież Bonifacy VIII zakazał „sekcji zwłok, jako czynności bezbożnej”, co wstrzymało na stulecia postęp medycyny i uniemożliwiło odkrycie skutecznych metod leczenia. Kościół zabraniał też transfuzji krwi twierdząc, że „zagadnienie przepływu krwi Bóg umyślnie ukrył przed ludzkim rozumem”. Okazało się, że tylko przed rozumem swoich funkcjonariuszy. Niczego to ich nie nauczyło. Teraz zakazują in vitro.
** Źródło: Blog Joanny Senyszyn, 28 grudnia 2008.
 
* Kościół wymusił na parlamencie uchwalenie niektórych przykazań. Stąd zakazy prawne dotyczą sfery obyczajowości i moralności.
** Źródło: http://kobiety-kobietom.com/prasa/art.php?art=2632&nadtytul=Przegl%B1d%20prasy%20LGBT&t=Wywiady%20NEWW:%20prof.%20Joanna%20Senyszyn
 
* Kościół jest dziś antylewicowy.
* Zastępy PiS zachowują się niczym mrówki uciekające w popłochu, bo zgwałcono słonicę i wszyscy są podejrzani.
** Źródło: [http://ludzie.wprost.pl/cytaty/Joanna-Senyszyn/101760/ wprost.pl]
 
==Cytaty o Joannie Senyszyn==
* Ja z panią nie rozmawiam, bo z głupkami nie ma sensu rozmawiać.
Anonimowy użytkownik

Menu nawigacyjne