Piractwo medialne: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 530 bajtów ,  10 lat temu
przen. cytatu
(przen. cytatów)
(przen. cytatu)
* Ciekaw jestem, jak dziewczynka ściągająca z BearShare'a [jeden z wielu bezpłatnych programów do wymiany plików w internecie] pliki z muzą ulubionego zespołu zareagowałaby na widok sąsiadki paradującej w jej ulubionych stringach, które na płocie wisiały?
** Autor: [[Paweł Kukiz]], [http://wyborcza.biz/biznes/1,100897,6515734,Internetowi_piraci_to_zlodzieje.html Internetowi piraci to złodzieje]
 
* Dla mnie płyta DVD nie ma żadnej wartości. To tylko zwykły przedmiot. Płyty DVD powinny być darmowe, bo są to masowe produkty bez istotnej wartości, w odróżnieniu od prezentacji scenicznej, która zawsze jest niepowtarzalna. Dawni kompozytorzy, jak na przykład Mendelsohn, nie pobierali tantiem z tytułu praw autorskich do swoich partytur.
** Autor: [[Francis Ford Coppola]], wywiad przeprowadzony przez Francoisa Armaneta i Francoisa Forestiera w „Le Nouvel Observateur”, tłum. „Forum”, 18 stycznia 2010.
 
* Nie widzę specjalnej różnicy pomiędzy czytaniem komiksu w empiku a pirackim ściąganiem piosenki z sieci. Za darmo to można sobie książkę poczytać w bibliotece publicznej.
23 944

edycje

Menu nawigacyjne