Conan O'Brien: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 1311 bajtów ,  11 lat temu
→‎P: drobne merytoryczne
m (→‎O: drobne merytoryczne)
(→‎P: drobne merytoryczne)
==P==
* Pamela Anderson zapowiedziała, że przeprowadzi się do Londynu. Co ciekawe, na tę wiadomość, Big Ben zrobił się jeszcze większy...
** Źródło: [http://www.joemonster.org/art/4668/Conan_O_Brien_gadki_wybrane_III ''Conan O'Brien - gadki wybrane III'']
 
* Paris Hilton jest załamana, bo ktoś ukradł jej pamiętniki. Policja twierdzi, że złodziej miał dostęp do jej sypialni, więc mógł to być ktokolwiek.
** Źródło: [http://www.joemonster.org/art/5767/Conan_O_Brien_gadki_wybrane_XV ''Conan O'Brien - gadki wybrane XV'']
 
* Paris Hilton zaprzecza, jakoby miała spać z aktorem Tomem Sizemorem. Paris powiedziała: „To nie prawdanieprawda! Jeszcze nawet nie doszłam do litery S”.
** Źródło: [http://www.joemonster.org/art/5252/Conan_O_Brien_gadki_wybrane_XI ''Conan O'Brien - gadki wybrane XI'']
 
* Pewnie teraz jest już w porządku, ale niedawno Brad Pitt wylądował w szpitalu z grypą. Pitt jednak uparcie twierdzi, że nie leżał w łóżku z grypą – oni są po prostu dobrymi przyjaciółmi.
** Źródło: [http://www.joemonster.org/art/4912/Conan_O_Brien_gadki_wybrane_VII ''Conan O'Brien - gadki wybrane VII'']
 
* Pierwsza Dama Laura Bush powiedziała, że zaczęła ćwiczyć, gdy poślubiła prezydenta Busha, ponieważ to było częścią jego stylu życia. Czy to nie urocze? Taaa, i to również tłumaczy, dlaczego przestała czytać.
** Źródło: [http://www.joemonster.org/art/5776/Jay_Leno_Conan_O_Brien_i_David_Letterman_cytaty_wybrane_V ''Jay Leno, Conan O`Brien i David Letterman - cytaty wybrane V'']
 
* Policja nie będzie dochodzić, czy Paula Abdul uprawiała seks z uczestnikami ''Amerykańskiego Idola''. Jak powiedział rzecznik policji: „Bycie Paulą Abdul jest wystarczającą karą...”
** Źródło: [http://www.joemonster.org/art/4722/Conan_O_Brien_gadki_wybrane_IV ''Conan O'Brien - gadki wybrane IV'']
 
* Policja zatrzymuje samochody, aby upewnić się, że w środku znajdują się 4 osoby. W efekcie Donald Trump przyjechał do pracy z 3 szoferami!
** Źródło: [http://www.joemonster.org/art/5477/Conan_O_Brien_gadki_wybrane_XIII ''Conan O'Brien - gadki wybrane XIII'']
 
* Prawnik Michaela Jacksona powiedział, że od tej pory piosenkarz nigdy już nie będzie dzielił łóżka z chłopcami. W kilka minut po tej wypowiedzi paparazzi widzieli Michaela w sklepie, jak kupował bardzo duży hamak.
** Źródło: [http://www.joemonster.org/art/4836/Conan_O_Brien_gadki_wybrane_V ''Conan O'Brien - gadki wybrane V'']
 
* Prezydent Bush nie śpieszy się z wyborem osoby do sądu najwyższego, co ma sens, odkąd 4 tygodnie zajęło mu wybranie ulubionego Teletubbisia.
** Źródło: [http://www.joemonster.org/art/4912/Conan_O_Brien_gadki_wybrane_VII ''Conan O'Brien - gadki wybrane VII'']
 
* Prezydent Bush spotkał się z premierem Izraela. Premier powiedział Bushowi, że chce bronić granic Izraela. Gdy to usłyszał, Bush odparł: „To wy też macie problemy z Meksykanami?”
** Źródło: [http://www.joemonster.org/art/6010/Jay_Leno_Conan_O_Brien_i_David_Letterman_cytaty_wybrane_VII ''Jay Leno, Conan O`Brien i David Letterman - cytaty wybrane VII'']
 
==S==
128 610

edycji

Menu nawigacyjne