Ruchome obrazki: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 6 bajtów ,  11 lat temu
m
formatowanie automatyczne, lit.
m (drobne techniczne)
m (formatowanie automatyczne, lit.)
'''[[w:Ruchome obrazki|Ruchome obrazki]]''', humorystyczna powieść fantasy [[Terry Pratchett|Terry'ego Pratchetta]]. Jest to dziesiąta część długiego cyklu ''Świat Dysku''.
* Aha... seks (...) Za dużo tego w dzisiejszych czasach, jeśli chcecie znać moje zdanie.
 
** Zobacz też: [[magia]]
 
* – Jest bezużyteczny – dodała mysz.<br />– Jest zakochany – wyjaśnił Gaspode. – To trudna sprawa.<br />– Tak, wiem jak to jest – wyznał kot ze współczuciem. – Ludzie rzucają w ciebie butami i innymi rzeczami.<br />– Butami? – zdziwiła się mysz.<br />– We mnie zawsze rzucali kiedy byłem zakochany.<br />[...] – PrzyglądałęmPrzyglądałem się im – oświadczył pip [mysz]. Ona uważa go za idiotę.<br />– Oni nazywają to romansem.<br />– To ja już wolę buta. Przynajmniej wiem na czym stoję.
 
* Victor kopnął coś co potoczyło się w mrok<br />– Co to było? Szepnął przerażony.<br />Gaspode zniknął w ciemności i wrócił po chwili.<br />– To tylko czaszka.<br />– Czyja?<br />– Nie powiedział.
 
* Wszystko wygląda na interesujące, dopóki człowiek nie zacznie tego robić. Wtedy przekonujemy się, że to praca jak każda inna. Założę się, że nawet taki Cohen Barbarzyńca wstaje rano myśląc: "No„No nie, kolejny dzień deptania moją ciężką stopą tronów wysadzanych klejnotami"klejnotami”.
 
* – Wyglądają jakby umarli podczas migawki [szkielety]<br />– Owszem. Komedii – Odezwał się biegnący przodem Gaspode.<br />– Dlaczego tak uważasz?<br />– Bo wszyscy szczerzą zęby.

Menu nawigacyjne