Andrzej Grzesik: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 739 bajtów ,  10 lat temu
brak opisu edycji
(Utworzył nową stronę „mały|<center>Andrzej Grzesik '''Andrzej Grzesik''' (ur. 1967) – polityk, poseł na Sejm IV i V kadencji. * Co się...”)
 
** Opis: odmawiając komentarza do decyzji o wystąpieniu z Samoobrony.
** Źródło: [http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35277,4618059.html ''Andrzej Grzesik odchodzi z Samoobrony'']
 
* Pomimo zapewnień reformatorów rządu Jerzego Buzka reforma administracji wbrew tym zapewnieniom obniżyła znaczenie takich miast, jak Częstochowa. Oto z dnia na dzień Częstochowa ze stolicy województwa stała się jednym z wielu miast województwa śląskiego bez możliwości decydowania o własnym regionie. Ale na szczęście pracowite społeczeństwo i światli działacze ziemi częstochowskiej, mając szansę budowy różnych instytucji działających dla dobra publicznego, taką szansę wykorzystywali. Do takich chlubnych przykładów stworzenia czegoś trwałego, bez względu na reformatorskie zawieruchy, należy Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Częstochowie.
** Opis: fragment wystąpienia w Sejmie, 30 czerwca 2004
 
* Sam podczas zakupów proszę ekspedientki, aby nie pakowały ich do plastikowych woreczków. Jednak ludzie nie zwracają uwagi na środowisko pakując wszystko do folii, która trafia na wysypiska, a następnie na pola rolników.

Menu nawigacyjne