Andrius Kubilius: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Usunięte 47 bajtów ,  11 lat temu
m
kosmetyka, drobne redakcyjne
m (kat.)
m (kosmetyka, drobne redakcyjne)
[[Plik:Andrius_Kubilius.jpg|mały|<center>Andrius Kubilius</center>]]
'''[[w:Andrius Kubilius|Andrius Kubilius]]''' (ur. 1956) – litewski polityk, działacz opozycji w okresie ZSRR, fizyk, premier Litwy w latach 1999–2000 i od 2008.
* Jest to trudno wyobrażalna tragedia. Wspólnie z narodem polskim na trzy dni pogrążymy się w żałobie. Wierzę, że przedstawiciele różnych narodowości, przeżywający ogromny ból wspólnie z narodem polskim, w tych dniach wykażą solidarność z Polakami przeżywającymi ogromny ból.
** Opis: o [[Katastrofa polskiego samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem|katastrofie polskiego samolotu prezydenckiego]].
** Źródło: [http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,105741,7757869,Litwa_oglosila_trzydniowa_zalobe_narodowa.html? gazeta.pl]
 
* To ogromna tragedia Polski, ale też Litwy i całej społeczności międzynarodowej. Prezydent Lech Kaczyński w naszej pamięci pozostanie jako jeden z najwybitniejszych polskich polityków, wielki i szczery przyjaciel Litwy, który w znacznym stopniu przyczynił się do rozwoju strategicznego partnerstwa Litwy i Polski. Pogrążamy się w smutku z narodem polskim.
** Opis: o [[Katastrofa polskiego samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem|katastrofie polskiego samolotu prezydenckiego]].
** Źródło: [http://www.wprost.pl/ar/191919/Litwa-solidaryzuje-sie-z-Polska-w-bolu-i-oglasza-zalobe-narodowa/ wprost.pl]
 
128 610

edycji

Menu nawigacyjne