Piractwo medialne: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 421 bajtów ,  10 lat temu
m
przeniesienie cytatu
m (formatowanie automatyczne)
m (przeniesienie cytatu)
* Swoim dzieciom zapowiedziałem, że jeśli znajdę u nich choćby jeden plik ściągnięty nie dla celów naukowych, zabiorę laptopa. I one to rozumieją. A jeśli nawet nie, to się boją.[...] W obecnych realiach nie chodzi o pieniądze, bo i tak żyję z koncertów, a nie z tantiem ze sprzedaży płyt. Chodzi o zasady. Mimo liberalnych poglądów chcę żyć w państwie prawa. Czy jestem twórcą, czy murarzem.
** Autor: [[Paweł Kukiz]], [http://wyborcza.biz/biznes/1,100897,6515734,Internetowi_piraci_to_zlodzieje.html Internetowi piraci to złodzieje]
 
* Piractwo informatyczne pomogło młodym pokoleniom odkryć świat komputerów i otworzyło drogę do rozwoju technologii informatycznej w Rumunii. Piractwo pomogło Rumunom w zwiększeniu ich kreatywności w dziedzinie przemysłu informatycznego.
** Autor: [[Traian Băsescu]]
** Opis: W czasie uroczystego otwarcia centrum Microsoftu w Bukareszcie w obecności Billa Gatesa.
** Źródło: Gazeta.pl, 1 lutego 2007 r.
 
* Tak, jesteśmy piratami i jesteśmy z tego dumni.[...] Ważniejsze od uniknięcia płacenia kary jest, by 1,2 miliona Szwedów nie stało się przestępcami.[..] Tak więc – jeśli prawa autorskie miałyby być stosowane – jedyną drogą aby opodatkować, zakazać, karać grzywną lub w inny sposób powstrzymać transmisję prac objętych prawami autorskimi w prywatnej komunikacji, jest stałe monitorowanie prywatnej komunikacji. Dlatego to takie poważne.

Menu nawigacyjne