Kaaka Kaaka: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 228 bajtów ,  12 lat temu
brak opisu edycji
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
* Czy otrzymam wiadomość? Czy przyleci z wiatrem, czy rozproszy się w powietrzu? Czy otrzymam wiadomość? Czy otrzymam ją we śnie, czy zniknie w mej podświadomości? Czy przekaże mi wiadomość? Czy ucieknie w pół słowa? Znów widzę chińskie powiedzenie: "Tylko dobro cię spotka". Zachowałam czerwone zdjęcie Smoka, "Uśmiechniętego Buddhę" na południowej ścianie. Pokonałeś wszystkie przeszkody. Udowodniłeś, że można pokonać "Vasthu Sastra"(filozofia o tym, jak otoczenie wpływa na życie i przeznaczenie). O okrutny demonie, przyjdź, weź mnie. Przywdziałam czarną suknię. Czekam w ciemności. Przybyłes jako demon. Biczujesz mnie niczym kat. I choć to boli, dajesz mi tyle rozkoszy. Nie mogąc spać, czekałam na twe przybycie. Nie mogę być z dala od ciebie. Proszę, przybądź.
 
* Jak mogę być w niebezpieczeństwie skoro ty tu jesteś?Czy nie rozwalisz wszystkich wokół i mnie nie ocalisz?Nawet jeśli obleją cię kwasem, stawisz im dzielnie czoła, prawda?To twoi wrogowie są w niebezpieczeństwie!
 
* Jest fantazją. Jest harmonią. Tajemnicą jest. I ekstazą. Gdzieś na świecie żyje dziewczyna. Jest ziemskim wcieleniem piękna. Urodziła się, by je określić. A gdy widzę miejsca, gdzie czasem bywa.<br />Czuję, że znam ją od lat. Gdzie nie spojrzę, widzę tylko pragnienia. Ona cię zauroczy przy pierwszym spotkaniu. Z wdziękiem rozłoży swe ramiona. Zadrży niczym kwiat. A gdy mówi, jej gesty przecinają powietrze i w wietrze usłyszeć można dźwięk lutni. W dołeczku na jej policzku zasadzić można młode drzewko, w dołeczku na jej policzku. Jak pięknie. Możemy zasadzić młode drzewka co sekundę. Odnajduję w niej coś nowego, coś pięknego, coś atrakcyjnego. Niczym kwiaty wznoszące się po palikach. Jej zapach owiewa i mnie. Przepiękne fałdy jej sari są niczym wachlarze. Jej włosy są niczym drzewa w dżungli. Kiedy cię mija, głowa obraca się jakby wbrew woli. Kiedy cię mija, na pewno głowa odwróci się w jej stronę. Tylko aby na nią spojrzeć. Cóż mam powiedzieć? Chciałbym móc rzec więcej, ale... Poznałem w życiu kilka dziewcząt, ale żadna nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. I to od pierwszego spojrzenia. Wczoraj powiedziałaś, że mnie oplujesz. Dzisiaj chwytam cię za chustę. I niby co zrobisz?

Menu nawigacyjne