Billa: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 62 bajty ,  12 lat temu
m
formatowanie automatyczne
(Utworzył nową stronę „'''Billa''' * Billa to możemy kupić od kogo chcemy i gdzie chcemy,ale twoje życie możemy dostać tylko od ciebie,to dlatego cię tu ściągnął...”)
 
m (formatowanie automatyczne)
'''[[w:Billa (film)|Billa]]'''
* Billa to możemy kupić od kogo chcemy i gdzie chcemy, ale twoje życie możemy dostać tylko od ciebie, to dlatego cię tu ściągnąłem. Myślisz, że każdy zawsze będzie cię słuchał, a to błąd.
 
* Jesteś kryminalistą, a ja oficerem policji. Ale jedna mała różnica. Ty potrzebujesz żyć, ale ja nie potrzebuję ciebie.
* Billa to możemy kupić od kogo chcemy i gdzie chcemy,ale twoje życie możemy dostać tylko od ciebie,to dlatego cię tu ściągnąłem.Myślisz, że każdy zawsze będzie cię słuchał, a to błąd.
 
* Jesteś kryminalistą, a ja oficerem policji.Ale jedna mała różnica.Ty potrzebujesz żyć, ale ja nie potrzebuję ciebie.
 
* Jeśli uciekniesz do Chin, może spotkasz Jackie Chana.
* Kryminalista zawsze wymknie się z rąk policji.
 
* Moje imię to Billa. Przez całe życie. Moje imię to Billa. Przez całe życie. Nie było człowieka, którego bym nie widział. Miejsca, w którym bym nie był. Jeśli jest tam gdzieś przyjaciel, nie zostawię go. Nic mu się nie stanie. Zatańczę z dziewczyną piękną jak kwiat. Jednak będę cały czas gotowy. Moje życie jest jak piękny ogród. Jestem szczęśliwym facetem. Są przyjaciele, którzy są bogaci. Jednak jeśli któryś będzie przeciwko. Szybko będzie uciekał. Moje pragnienia są jak rzeka. Moje życie jak pole bitwy. Czym byłoby życie bez walki i tego wszystkiego?. Czy ja przyjdę z fortuną. Czy też ty. Nieznany jest ten dzień, więc cieszmy się z naszego życia.
 
* Musisz wiedzieć, jak zabijać, i uciekać, jeśli cię złapią. Musisz zapomnieć, że jesteś Velu. Nie słuchaj nikogo. Masz wewnątrz siebie głos, to instynkt kieruj się nim. Myślisz tylko o sobie, tylko o sobie. Jesteś Billą. Musisz wiedzieć wszystko o komputerach, jak zdobyć i wymazać informacje. Musisz wiedzieć wszystko o broni, i jej użyciu. To wszystko dla ciebie, pij i pal ile tylko zechcesz. Póki nie znienawidzisz tego. Ponieważ Billa nie pije i nie pali ty też nie możesz.
 
* Nauczyło to nas jednej rzeczy. Zabijać, żeby przeżyć nie jest złe. Jeśli nas nie będzie, ty nie będziesz miał roboty.
 
* Nie jest pomyłką zabijanie kogoś takiego jak ty.
 
==Dialogi==
* - Lubię tego Billę. <br /> - Nie rozumiem, sir. <br /> - Popatrz tylko na jego życie. Urodził się w biednej rodzinie w Tamil Nadu. Jego rodzice popełnili samobójstwo, a teraz jest wielkim człowiekiem. Nie wiemy nawet, czy David Billa to jego prawdziwe imię i nazwisko. Strzeże swej prywatności jak nikt inny. Jestem jego największym fanem i jego pierwszym wrogiem na świecie. Czekam na dzień, w którym go złapię. Pogrywa sobie z nami. Musimy być ostrożni, bo ten facet jest niebezpieczny.
 
* - Billa, wiesz, że bardzo cię lubię. Poświęcę nawet życie dla ciebie. <br /> - Pokaż, jak bardzo mnie lubisz. <br /> - Przepraszam, zapomniałem go załadować. <br /> - Przestraszona? <br /> - Nie, jeśli byłabym przerażona, nie zrobiłabym tego. Każdego dopadnie śmierć, ale kiedy jest z zaskoczenia. <br /> - Żadnego zaskoczenia. A jeśli będę chciał cię zabić? <br /> - Byłabym szczęśliwa, ginąc z twojej dłoni. Billa, a jeśli ja chciałabym cię zabić? <br /> - Zanim byś tak pomyślała, już byś nie żyła. <br /> - Nikomu nie ufasz? <br /> - Ufam. Ufam każdemu. Ale nie ufam temu zwierzęciu, które jest w każdym człowieku.
 
* Ile masz? <br /> - Ile chciałeś, tyle mam. <br /> - Steve, co to wszystko ma znaczyć?! <br />
* - Billa, wiesz, że bardzo cię lubię.Poświęcę nawet życie dla ciebie. <br /> - Pokaż,jak bardzo mnie lubisz. <br /> - Przepraszam, zapomniałem go załadować. <br /> - Przestraszona? <br /> - Nie, jeśli byłabym przerażona, nie zrobiłabym tego.Każdego dopadnie śmierć, ale kiedy jest z zaskoczenia. <br /> - Żadnego zaskoczenia.A jeśli będę chciał cię zabić? <br /> - Byłabym szczęśliwa, ginąc z twojej dłoni.Billa, a jeśli ja chciałabym cię zabić? <br /> - Zanim byś tak pomyślała, już byś nie żyła. <br /> - Nikomu nie ufasz? <br /> - Ufam.Ufam każdemu.Ale nie ufam temu zwierzęciu,które jest w każdym człowieku.
- To co powiedziałeś, zostało nagrane. Zostałeś złapany na gorącym uczynku. Jesteś aresztowany.
Nie ma żadnej różnicy między tobą a nim. <br /> - To ty dołączyłeś do nich czy oni do ciebie?
 
* Ile masz? <br /> - Ile chciałeś, tyle mam. <br /> - Steve,co to wszystko ma znaczyć?! <br />
- To co powiedziałeś, zostało nagrane.Zostałeś złapany na gorącym uczynku.Jesteś aresztowany.
Nie ma żadnej różnicy między tobą a nim. <br /> - To ty dołączyłeś do nich czy oni do ciebie?
 
[[Kategoria:Kollywood]]

Menu nawigacyjne