Leszek Miller: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 494 bajty ,  12 lat temu
→‎Cytaty: Nie unosić się honorem i nie rezygnować z wszystkiego.
(→‎Cytaty: Pora na klasyczny model wyłaniania premiera.)
(→‎Cytaty: Nie unosić się honorem i nie rezygnować z wszystkiego.)
==Cytaty==
* Afera korupcyjna pana ministra Łapińskiego jest moim kolejnym bolesnym doświadczeniem, gdyż działo się to za mojej kadencji jako premiera. Pewnie stąd bierze się aż 80% negatywnych opinii o moim rządzie. Ubolewam nad tym, ale to nie jest powód podawania się do dymisji.
** Wystąpienie Leszka Millera w Radio Zet 8 maja 2003r2003.
 
* Bardzo się cieszę, że pochodzimy od różnej małpy.
 
* Bracia Kaczyńscy są nie tylko z tej samej partii, ale z tego samego jaja.
** Opis: wypowiedź z programu „Teraz my” w TVN, rok 2005.
 
* ...chciałbym przestrzec wszystkich, których podobny los może dotknąć w przyszłości, żeby odchodząc z ważnego stanowiska, nie unosili się honorem i nie rezygnowali ze wszystkiego. Jeżeli chcą być dalej w grze, to muszą zachować jakąś pozycję. Ja zrezygnowałem i ułatwiłem swoim przeciwnikom rozprawę ze mną.
** Źródło: Za starymi wilkami chadzają młode hieny, z Leszkiem Millerem rozmawiają Michał Karnowski i Joanna Miziołek, Polska, 2 kwietnia 2010.
 
* Goebbelsowskie kłamstwo wprowadzone goebbelsowską metodą; jeśli jest sprawiedliwość na tym świecie, to zwolennicy takich rozwiązań powinni skończyć tak jak Goebbels.
** Opis: o raporcie [[Zbigniew Ziobro|Zbigniewa Ziobro]] ws.w sprawie [[Afera Rywina|afery Rywina]].
 
* Jak patrzyłem na salę sejmową, w której posłowie ochoczo podnosili ręce, żeby uchwalić tę ustawę, to oni przypominali mi karpie, które głosują za przyspieszeniem świąt Bożego Narodzenia.

Menu nawigacyjne