Zyta Gilowska: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 533 bajty ,  12 lat temu
** Opis: komentarz słów na blogu Janusza Palikota, na którym użył określenia „mumia” w stosunku do Gilowskiej
** Źródło: [http://www.dziennik.pl/zycienaluzie/gwiazdy-mowia/article378232/Tyszkiewicz_Gilowska_to_bardzo_mloda_mumia.html dziennik.pl] z 12 maja 2009
 
* Oświadczam: Donald Tusk nie ma skłonności do okrucieństwa, ani nie jest kapryśny, a już tak dobrze jak traktował profesor Gilowską, to nie wiem, czy kogoś innego w przeszłości tak traktował.
** Autor: [[Iwona Śledzińska-Katarasińska]]
** Opis: o wywiadzie Gilowskiej w "Rzeczpospolitej" w której stwierdziła, że Donald Tusk jest kapryśny i ma skłonności do okrucieństwa.
** Źródło: [http://www.tvn24.pl/-1,1650255,0,1,premier-nie-jest-okrutny-ani-kaprysny,wiadomosc.html tnv24.pl] z dnia 31 marca 2010 r.
 
* Raz na kilka miesięcy ożywiona hałasem partyjnego wołania podnosi się z politycznych katakumb Zyta Gilowska. Z wielką energią pyszczy i wykrzykuje epitety pod adresem swojego niedawnego brata, po czym znika na wiele tygodni i – ani o niej słychu, ani widu. Aż do następnego razu, do następnego wołania. Dziwne to jakieś: strzygą, horrorem i cmentarzyskiem zalatuje. Jakby nam emitowano wciąż ten sam telewizyjny serial: „Mumia I”, „Mumia II”, „Mumia III”, „Mumia – reaktywacja”, „Mumia – reanimacja”, „Mumia – powrót do przeszłości"…

Menu nawigacyjne