Dyskusja Wikicytatów:Archiwum/Szablon-cytat: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m
namespace lnk conversion
Nie podano opisu zmian
m (namespace lnk conversion)
Chyba lepiej byłoby zostawić 'zob.'.Prawie zawsze można zrobić przekierunkowanie do jakiegoś słowa kluczowego(np. zob.miłość, religia, wojna) albo do chasła na wikipedi/wikisłowniku.Najlepiej byłoby to przedyskutować z innymi ale wszyscy powyjeżdzali :( --[[Wikipedysta:Jagoda|Jagoda]] 18:38, 4 sie 2004 (UTC)
 
:Cześć już wróciłem z kilkudniowego odpoczynku od wszystkiego co się wiki nazywa ;) A propos tej dyskusji to nie wiem czy widziałyście może tę dyskusję: [[WikiquoteWikicytaty:Schematy_stron]]. Była to próba dojścia do jakiegoś schematu, którego próbną realizacją było hasło: [[Bóg (próba)]]. Co wy na to? --[[Wikipedysta:Slawojar|Slawojar]] 18:55, 4 sie 2004 (UTC)
 
::Zrobiłem teraz drugi szablon według tej dyskusji, która była dotychczas prowadzona. Jedyna uwaga, to dotycząca strzałki, która właściwie jest chyba na wylocie. Opis przy cytacie jest połączeniem tego co 1. szablonie nazwane było pochodzenie i znaczenie. Wydaje mi się, że nie trzeba oddzielać tych dwóch rzeczy, bo często jedno wynika z drugiego. --[[Wikipedysta:Slawojar|Slawojar]] 19:02, 4 sie 2004 (UTC)
2522

edycje

Menu nawigacyjne