Przejdź do zawartości

Kochane kłopoty: Różnice pomiędzy wersjami

Usunięte 17 bajtów ,  13 lat temu
m
formatowanie automatyczne
Nie podano opisu zmian
Jos. (dyskusja | edycje)
m formatowanie automatyczne
Linia 5:
** Opis: Lorelai prosi Luka o kawę.
** Źródło: Odcinek 1
 
 
* '''Rory''': Lane, kiedy wreszcie powiesz rodzicom, że słuchasz rocka? Na miłość boską, jesteś amerykańską nastolatką!<br />'''Lane''': Rory, moim rodzicom przeszkadza ogromna ilość amerykańskiego jedzenia. Zrozum, nie mogę przedstawić im Eminema.
** Opis: Rory i Lane idą do szkoły, Lane się przebiera.
** Źródło: Odcinek 1
 
 
* '''Rory''': Jesteś szczęśliwa.<br />'''Lorelai''': Tak.<br />'''Rory''': Zrobiłaś coś zboczonego?<br />'''Lorelai''': Aż taka szczęśliwa nie jestem.
** Lorelai i Sookie stoją uśmiechnięte w kuchni, wchodzi Rory.
** Źródło: odcinek 1.
 
 
* '''Sooki''': Masz ochotę na kaczkę?<br />'''Lorelai''': Jeśli jest zrobiona z kurczakiem, absolutnie.
** Opis: Lorelai przerabia spódnicę Rory, Sookie idzie po coś do jedzenia.
** Źródło: odcinek 1.
 
 
* '''Lorelai''': Okey, ale wszyscy wiedzą, że dziewczyny z prywatnych szkół są niegrzeczne. A niegrzeczne dziewczyny zawsze mają paznokcie pomalowane na czerwono.
** Opis: Lorelai maluje paznokcie u stóp Rory na czerwono.
** Źródło: odcinek 2.
 
 
* '''Rory''': Chłopcy są dziwni.<br />'''Lorelai''': Dziwniejsi od innych chłopców?<br />'''Rory''': Tak. Ciągle nazywają mnie „Maria”.<br />'''Lorelai''': Żartujesz sobie? Nie wierzę, że ciągle tak mówią...<br />'''Rory''': Czemu? Co to znaczy?<br />'''Lorelai''': Maria, jak święta Maria Dziewica. To znaczy, że uważają, że jesteś niewinna (słodka).<br />'''Rory''': Żartujesz sobie?<br />'''Lorelai''': Nie.<br />'''Rory''': To jakby mnie nazywali, gdyby sądzili, że jestem zdzirą?<br />'''Lorelai''': Możliwe, że używaliby wtedy „Magdalena”.
** Opis: Lorelai przyjeżdża po Rory, która opowiada o pierwszym dniu w Chilton.
** Źródło: odcinek 2.
 
 
* '''Lorelai''': Jak byłam w liceum też miał swoją Paris ''(wróg Rory w Chilton)''.<br />'''Rory''': Tak?<br />'''Lorelai''': Tak, była okropna.<br />'''Rory''': Jak sobie z nią poradziłaś?<br />'''Lorelai''': Zaszłam w ciążę i rzuciłam szkołę.
** Opis: Rory i Lorelai spacerują po Stars Hollow, Rory opowiada o Paris.
** Źródło: odcinek 2.
 
 
* '''Lorelai''': Wiesz, o czym myślałam?<br />'''Rory''': O tym, że Madonna i Sean Penn powinni ponownie się pobrać?
** Źródło: odcinek 3.
 
* '''Max''': Dzień dobry, to wiadomość dla Rory. Tu Max Medina. Chciałem tylko powiedzieć, że rozmawiałem z Dyrektorem Charlestonem albo bardziej znanym w domu Gilmore jako ‘il„il duce’ i zgodził się on pozwolić ci zrobić coś dodatkowego w ramach nadrobienia straconego dzisiaj testu. Jeszcze nie jestem pewien co to za dodatkowe prace, ale to pewnie będzie coś bardzo czasochłonnego i bolesnego. Ale to zwróci cię do miejsca, do którego należysz Rory, nie trać wiary. Wykonaj te prace. A jeśli słucha tego twoja matka, Lorelai starcie z tobą to była przyjemność. Mam nadzieję, że to się jeszcze powtórzy. W każdym razie, do zobaczenia na zajęciach. Do widzenia.
 
* '''Max''': Dzień dobry, to wiadomość dla Rory. Tu Max Medina.Chciałem tylko powiedzieć, że rozmawiałem z Dyrektorem Charlestonem albo bardziej znanym w domu Gilmore jako ‘il duce’ i zgodził się on pozwolić ci zrobić coś dodatkowego w ramach nadrobienia straconego dzisiaj testu.Jeszcze nie jestem pewien co to za dodatkowe prace, ale to pewnie będzie coś bardzo czasochłonnego i bolesnego. Ale to zwróci cię do miejsca, do którego należysz Rory, nie trać wiary. Wykonaj te prace.A jeśli słucha tego twoja matka, Lorelai starcie z tobą to była przyjemność. Mam nadzieję, że to się jeszcze powtórzy. W każdym razie, do zobaczenia na zajęciach. Do widzenia.
** Opis: Max nagrywa się na sekretarkę w domu Rory i Lorelai.
** Źródło: odcinek 4.
 
 
* '''Dean''': Czekaj! O czymś zapomniałaś. Autobusy zatrzymują się na przystankach.
** Opis: Rory i Dean jadą autobusem.
** Źródło: odcinek 5.
 
 
* '''Lorelai''': Dlaczego powinniśmy się spotykać?<br />'''(...)'''<br />'''Max''': Okey... więc dlatego, że jesteśmy...<br />'''Lorelai''': Taak?<br />'''Max''': Podobnego wzrostu.<br />'''Lorelai''': Wow. Pierwsza runda i od razu klapa.
** Opis: Max i Lorelai rozmawiają w kawiarni.
** Źródło: odcinek 5.
 
 
* '''Lorelai''': Tak, ale jeśli mówisz mi to co myślisz, że chciałabym usłyszeć to wcale Cię nie poznaję.<br />'''Max''': A skoro wiem, co chcesz usłyszeć, to pokazuje to poziom porozumienia mojej strony, który znacznie wyprzedza twój poziom.<br />'''Lorelai''': Aaa...<br />'''Max''': Ktoś się opóźnia...<br />'''Lorelai''': Yyy...<br />'''Max''': Wow. Pierwsza runda i od razu klapa!
** Opis: Max i Lorelai rozmawiają w kawiarni.
** Źródło: odcinek 5.
 
 
* '''Lorelai''': Rory to moje życie. To moja kumpela, wszystko co mam i nigdy nie zrobiłabym nic, co mogłoby ją zranić.<br />'''Max''': Rozumiem. Ale Rory nie jest już dzieckiem.<br />'''Lorelai''': Nie mów tak! Ma osiem lat! Ma osiem lat a jej ulubionym zajęciem jest robienie naszyjników z papierków po gumie.<br />'''Max''': Możesz zahamować jej rozwój|przez trzymanie jej w pudełku|i dmuchanie na nią dymem z papierosów.
Linia 65 ⟶ 53:
** Źródło: odcinek 5
 
* '''Lorelai''': Nie ustaliłyśmy co z tą sprawą umawiania się z nauczycielami. Jeśli nie chcesz, nie umówię się z nim.<br />'''Rory''': Możesz się umawiać z kim chcesz.<br />'''Lorelai''': Z kim my chcemy.<br />'''Rory''': Ja na pewno się z nim nie umówię, bo ty byłoby bardzo dziwne.<br />'''Lorlai''': Mówię poważnie. Nie umówię się, jeśli nie chcesz.<br />'''Rory''': Ha.<br />'''Lorelai''' : Wiesz, jeśli przez coś czujesz się niezręcznie, czy jest ważne czy nie, to on wypada z gry.<br />'''Rory''': Dobrze wiedzieć.<br />'''Lorelai''': Bo wiesz, że nie jestem taką desperatką. Jest jeszcze mnóstwo facetów.<br />'''Rory''': Jasne.<br />'''Lorelai''': Nie muszę cię pytać o zgodę. To tylko przez grzeczność.<br />'''Rory''': OK.<br />'''Lorelai''': OK, więc idę na chwilę na górę,|jeśli chcesz do tego wrócić.<br />'''Rory''': Wiem gdzie będziesz... Hej, mogłabyś w czwartek długo go przetrzymać, bo w piątek mam egzamin ustny i bardzo bym chciała, żeby zaspał.<br />'''Lorelai''': Zrobię co w mojej mocy.
 
* '''Lorelai''': Nie ustaliłyśmy co z tą sprawą umawiania się z nauczycielami. Jeśli nie chcesz, nie umówię się z nim.<br />'''Rory''': Możesz się umawiać z kim chcesz.<br />'''Lorelai''': Z kim my chcemy.<br />'''Rory''': Ja na pewno się z nim nie umówię,bo ty byłoby bardzo dziwne.<br />'''Lorlai''': Mówię poważnie.Nie umówię się, jeśli nie chcesz.<br />'''Rory''': Ha.<br />'''Lorelai''' :Wiesz, jeśli przez coś czujesz się niezręcznie, czy jest ważne czy nie,to on wypada z gry.<br />'''Rory''': Dobrze wiedzieć.<br />'''Lorelai''': Bo wiesz, że nie jestem taką desperatką.Jest jeszcze mnóstwo facetów.<br />'''Rory''': Jasne.<br />'''Lorelai''': Nie muszę cię pytać o zgodę.To tylko przez grzeczność.<br />'''Rory''': OK.<br />'''Lorelai''': OK, więc idę na chwilę na górę,|jeśli chcesz do tego wrócić.<br />'''Rory''': Wiem gdzie będziesz... Hej, mogłabyś w czwartek długo go przetrzymać,bo w piątek mam egzamin ustny i bardzo bym chciała, żeby zaspał.<br />'''Lorelai''': Zrobię co w mojej mocy.
** Opis: Rory i Lorelai rozmawiają na temat spotykania się Lorelai z Maxem.
** Źródło: Odcinek 5
 
* '''Lorelai''': Wszystkiego najlepszego. Maleństwo.<br />'''Rory''': Hey.<br />'''Lorelai''': Nie mogę uwierzyć jak szybko rośniesz.<br />'''Rory''': Naprawdę? A wydaje się powoli.<br />'''Lorelai''': Zaufaj mi, jest szybko. Co myślisz o swoim życiu?<br />'''Rory''': Jest całkiem fajne.<br />'''Lorelai''': Jakieś zażalenia?<br />'''Rory''': Chciałabym żeby ta wilgoć zniknęła.<br />'''Lorelai''': W porządku. Popracuję nad tym.<br />'''Rory''': Wyglądam starzej?<br />'''Lorelai''': Oh, tak. Chodziłaś do Denny'ego przed 5, dostałaś rabat.<br />'''Rory''': Niezły układ.<br />'''Lorelai''': Wiesz co myślę?<br />'''Rory''': Co?<br />'''Lorelai''': Jesteś super, wspaniałym dzieckiem i najlepszym przyjacielem, którego mogę mieć.<br />'''Rory''': Ja też.<br />'''Lorelai''': I tak trudno uwierzyć w to, że dokładnie o tej porze wiele miesięcy temu leżałam dokładnie w takiej pozycji--<br />'''Rory''': Oh, rany. I znowu.<br />'''Lorelai''': Tylko że ja miałam wielki, gruby brzuch i wielkie grube kostki i klnęłam jak szewc --<br />'''Rory''': Na zwolnieniu.<br />'''Lorelai''': Na zwolnieniu! Właśnie! I tak leżałam...<br />'''Rory''': W połogu.<br />'''Lorelai''': Niektórzy nazywają to najszczęśliwszym momentem ich życia, a dla mnie to było coś bardziej jak robienie wyrwy w skrzyni z dynamitem.<br />'''Rory''': Ciekawe czy Waltonowie to kiedyś robili.<br />'''Lorelai''': I wrzeszczałam i klnęłam i otaczała mnie setka wybitnych lekarzy, chyba właśnie tu użyto kubka z odłamkami lodu, które mi dano.<br />'''Rory''': Nie powinnaś .<br />'''Lorelai''': Ale obrzucanie pielęgniarek na pewno było śmieszne.<br />'''Rory''': Kocham cię mamo.<br />'''Lorelai''': Shh. Dochodzę do momentu, w którym widzi twoją główkę. Więc było tak...
 
* '''Lorelai''': Wszystkiego najlepszego. Maleństwo.<br />'''Rory''': Hey.<br />'''Lorelai''': Nie mogę uwierzyć jak szybko rośniesz.<br />'''Rory''': Naprawdę? A wydaje się powoli.<br />'''Lorelai''': Zaufaj mi, jest szybko. Co myślisz o swoim życiu?<br />'''Rory''': Jest całkiem fajne.<br />'''Lorelai''': Jakieś zażalenia?<br />'''Rory''': Chciałabym żeby ta wilgoć zniknęła.<br />'''Lorelai''': W porządku. Popracuję nad tym.<br />'''Rory''': Wyglądam starzej?<br />'''Lorelai''': Oh, tak. Chodziłaś do Denny'ego przed 5, dostałaś rabat.<br />'''Rory''': Niezły układ.<br />'''Lorelai''': Wiesz co myślę?<br />'''Rory''': Co?<br />'''Lorelai''': Jesteś super, wspaniałym dzieckiem i najlepszym przyjacielem, którego mogę mieć.<br />'''Rory''': Ja też.<br />'''Lorelai''': I tak trudno uwierzyć w to, że dokładnie o tej porze wiele miesięcy temu leżałam dokładnie w takiej pozycji--<br />'''Rory''': Oh, rany. I znowu.<br />'''Lorelai''': Tylko że ja miałam wielki, gruby brzuch i wielkie grube kostki i klnęłam jak szewc --<br />'''Rory''': Na zwolnieniu.<br />'''Lorelai''': Na zwolnieniu! Właśnie! I tak leżałam...<br />'''Rory''': W połogu.<br />'''Lorelai''': Niektórzy nazywają to najszczęśliwszym momentem ich życia, a dla mnie to było coś bardziej jak robienie wyrwy w skrzyni z dynamitem.<br />'''Rory''': Ciekawe czy Waltonowie to kiedyś robili.<br />'''Lorelai''': I wrzeszczałam i klnęłam i otaczała mnie setka wybitnych lekarzy, chyba właśnie tu użyto kubka z odłamkami lodu, które mi dano.<br />'''Rory''': Nie powinnaś .<br />'''Lorelai''': Ale obrzucanie pielęgniarek na pewno było śmieszne.<br />'''Rory''': Kocham cię mamo.<br />'''Lorelai''': Shh. Dochodzę do momentu, w którym widzi twoją główkę. Więc było tak...
** Opis: Lorelai przychodzi do Rory w dniu jej urodzin o godzinie o której się urodziła.
** Źródło: Odcinek 6.
 
 
* '''Emily''': To musi być bardzo wyczerpujące być tobą.
** Opis: Emily do Lorelai
** Źródło: odcinek 6.
 
 
* '''Lorelai''': Okey, hamburgerowy chłopcze – tańcz!<br />'''Luck''': Wyjdziesz za mnie?<br />'''Lorelai''': Co?<br />'''Luck''': Tylko szukam czegoś, co zamknęłoby Ci usta.
** Opis: Lorelai przychodzi do baru Lucka.
** Źródło: odcinek 6.
 
 
* '''Lorelai''': Ustalimy godzinę policyjną. Nie będziesz jej odciągał od szkoły i zaczniesz lepiej traktować cytryny.
Linia 90 ⟶ 73:
** Źródło: odcinek 7.
 
* '''Max''': Lorelai, tu Max. .. .Medina. Maaaax Medina. I znowu się nie spotkaliśmy. Jest druga po południu w czwartek... siedzę w moim pokoju w szkole i oceniam prace zatytułowane "« Emily Dickinson: Zacznij żyć. W każdym razie, kiedy tu siedzę i trące wiarę w człowieczeństwo, zastanawiam się... czy kiedykolwiek uda się nam spotkać na tej randce... o której mówiliśmy wieki temu. Dwa razy w tygodniu mam lekcje wieczorowe w Stamford... a po nich mijam na autostradzie znak Stars Hollow i myślę, że gdzieś tam jest piękna kobieta, z która chciałbym spędzić trochę czasu. I tak myślę o tobie i kto wie, może uda się nam spotkać w przyszłym tygodniu. Dowiedzenia Lorelai... Gilmore.
 
* '''Max''': Lorelai, tu Max. . .Medina. Maaaax Medina. I znowu się nie spotkaliśmy. Jest druga po południu w czwartek... siedzę w moim pokoju w szkole i oceniam prace zatytułowane " Emily Dickinson: Zacznij żyć. W każdym razie, kiedy tu siedzę i trące wiarę w człowieczeństwo, zastanawiam się... czy kiedykolwiek uda się nam spotkać na tej randce... o której mówiliśmy wieki temu. Dwa razy w tygodniu mam lekcje wieczorowe w Stamford... a po nich mijam na autostradzie znak Stars Hollow i myślę, że gdzieś tam jest piękna kobieta, z która chciałbym spędzić trochę czasu. I tak myślę o tobie i kto wie, może uda się nam spotkać w przyszłym tygodniu. Dowiedzenia Lorelai...Gilmore.
** Opis: Lorelai słucha w kółko wiadomości, którą nagrał Max.
** Źródło: Odcinek 8.
 
 
* '''Emily''': Zbliża się do was potężna zamieć. U nas już się zaczęła.<br />'''Lorelai''': Nie panikuj, mamo. Ja wezmę arkę, a ty zbierz zwierzęta.
** Opis: Lorelai i Emily rozmawiają przez telefon.
** Źródło: odcinek 8.
 
 
==Sezon 2:==
Linia 127 ⟶ 107:
 
==Sezon 7:==
* '''Christopher''': O, dzień dobry, madame Defarge ''(bohaterka z książki Ch. Dickensa)''.<br />'''Lorelai''': Dzień dobry, Panie „Pamiętam"Pamiętam rzeczy z lekcji angielskiego z gimnazjum.»<br />'''Christopher''': Mogę spytać, jak długo Pani „Długie«Długie zdania”zdania» będzie się bawić słowami?<br />'''Lorelai''': Nie jestem pewna, Panie „Nierozumiejący«Nierozumiejący, że im bardziej cię to drażni, tym bardziej chcę to robić.»
** Źródło: odcinek 9.
 
5047

edycji