Narkotyki: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Rozmiar się nie zmienił ,  12 lat temu
m
formatowanie automatyczne
m (formatowanie automatyczne)
[[GrafikaPlik:The final solution med.jpg|thumb|Narkotyki]]
'''[[w:Narkotyki|Narkotyki]]''', substancje działające na układ nerwowy, wywołując euforię, odurzenie lub zniesienie bólu, a w większych dawkach sen.
* A mała płacze i nic nie rozumiejąc wzywa naszej pomocy. Nie dostanie jej, bo zajęci jesteśmy sobą, właśną nienawiścią i potrzebą narkotyków.
** Autor: [[Paweł Przecławski]], ''Uciec śmierci''
* Jak nic nie ma, zawsze opalę.
** Autor: [[Tede]], muzyk, raper
** Źródło: Molesta Ewenement & Warszafski Deszcz – Wolę się nastukać ("Skandal"„Skandal” Beat Records)
** Zobacz też: [[Pasku]]
 
** Zobacz też: [[agresja]]
 
* We współczesnym świecie narkotyki pustoszą umysły, rujnują zdrowie i życie wielu zwłaszcza młodych ludzi. Jednocześnie wraz z przeznaczaniem coraz większych środków z kieszeni podatników na „walkę z narkomanią"narkomanią”, rozmiary zwiększają się zamiast zmniejszać. Zakaz handlu i produkcji narkotyków podnosi ich ceny i daje ogromne dochody tym, którzy nie boją się go złamać. Rynek ten opanowały mafie nie cofające się przed popełnieniem najbrutalniejszego mordu, będące w stanie dać każdą Łapówkę, aby swoją pozycję utrzymać. Z drugiej strony oferuje się na "czarnym„czarnym rynku"rynku” środki coraz szybciej uzależniające, a handlarze wręczają w szkołach próbki narkotyków za darmo, by przysporzyć sobie przyszłych klientów. Uważam, że każdy dorosły człowiek na własny koszt i odpowiedzialność, ma prawo sobie szkodzić.
** Autor: [[Janusz Korwin-Mikke]]
 
 
 
[[Kategoria:Narkotyki|Narkotyki]]
128 610

edycji

Menu nawigacyjne