Akatsukiss: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 52 bajty ,  12 lat temu
m
formatowanie automatyczne, łamanie wierszy
m (formatowanie automatyczne, łamanie wierszy)
'''[http[w://pl.wikipedia.org/wiki/Akatsukiss Akatsukiss|Akatsukiss Akatsukiss]]''' - komiks autorstwa Anny Marii Sutkowskiej "Vanitachi"„Vanitachi” i Agaty Sutkowskiej "Little„Little Lady Punk"Punk”.
 
== Sir Leader ==
-* – Pierwsza zasada akatsuki: na zebraniach zachowujemy absolutną ciszę. Nie tulimy pluszowych skorpionów. Nie gramy na game boy'u. ... Ani w wężyka. Nie pucujemy swoich mieczy. i... i także ... widzę Zetsu, że znowu... życzysz sobie zarobić szlaban za zbyt głośne fotosyntezowanie.<br />– Kisame! Nie podbijemy świata słuchając nachrzaniania o twoim mieczu, który nie tnie, tylko piłuje!!!
 
==Kisame==
----
-* – Nazywam się Kisame Hoshikagi polecam się na przyszłość! Mój miecz jest ze skóry rekina! Skóra rekina ma specjalną właściwość, mianowicie nie tnie ale piłuje! A to bardzo ważne, nie tnie a...
 
== Zetsu ==
- Pierwsza zasada akatsuki: na zebraniach zachowujemy absolutną ciszę. Nie tulimy pluszowych skorpionów. Nie gramy na game boy'u. ...Ani w wężyka. Nie pucujemy swoich mieczy. i... i także ... widzę Zetsu, że znowu... życzysz sobie zarobić szlaban za zbyt głośne fotosyntezowanie.
-* – Blurp
 
== Neji ==
- Kisame! Nie podbijemy świata słuchając nachrzaniania o twoim mieczu, który nie tnie, tylko piłuje!!!
-* – ... Pędzą łonie po stadionie co ma wisieć nie utonie<br />– Srają muszki, będzie wiosna, będzie lepiej trawa rosła!!!
 
== Kisame Dialogi==
* '''Sir Leader''': ... na gwałtu rety zastosował jakąś zwariowaną pieczęć i zostawił nam TO!<br />'''Deidara''': Ale CO TO jest?<br />'''Kisame''': Hm, skądś go znam... z reklamy pomidorów?...<br />'''Sasori''': Wygląda jak wokalistka tokio motel!<br />'''Deidara''': ... Yeah?<br />'''Filemonek''': Fajna du...<br />'''Sir Leader''': ... hm... sądząc po fryzurze... to jest kogut.
-** Opis: Pierwsze spotkanie Sasuke Uchihy z Akatsuki
 
----
 
[[Kategoria:Komiksy]]
- Nazywam się Kisame Hoshikagi polecam się na przyszłość! Mój miecz jest ze skóry rekina! Skóra rekina ma specjalną właściwość, mianowicie nie tnie ale piłuje! A to bardzo ważne, nie tnie a...
 
== Zetsu ==
 
----
 
-Blurp
 
== Neji ==
 
----
 
- ...Pędzą łonie po stadionie co ma wisieć nie utonie
 
- Srają muszki, będzie wiosna, będzie lepiej trawa rosła!!!
== Dialogi ==
 
----
 
- '''Sir Leader''': ... na gwałtu rety zastosował jakąś zwariowaną pieczęć i zostawił nam TO!
 
'''Deidara''': Ale CO TO jest?
 
'''Kisame''': Hm, skądś go znam... z reklamy pomidorów?...
 
'''Sasori''': Wygląda jak wokalistka tokio motel!
 
'''Deidara''': ...Yeah?
 
'''Filemonek''': Fajna du...
 
'''Sir Leader''': ...hm... sądząc po fryzurze... to jest kogut.
 
- Pierwsze spotkanie Sasuke Uchihy z Akatsuki

Menu nawigacyjne