Kochane kłopoty: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Usunięte 53 bajty ,  13 lat temu
m
formatowanie automatyczne
Nie podano opisu zmian
m (formatowanie automatyczne)
'''''[[w:Kochane kłopoty|Kochane kłopoty]]''''' – serial obyczajowo/komediowy emitowany od jesieni 2000 r.
 
'''''==Sezon 1:'''''==
 
* '''Rory''': Lane, kiedy wreszcie powiesz rodzicom, że słuchasz rocka? Na miłość boską, jesteś amerykańską nastolatką!<br />'''Lane''': Rory, moim rodzicom przeszkadza obsceniczna porcja amerykańskiego jedzenia. Zrozum, nie mogę przedstawić im Eminema.
** Źródło: Odcinek 1
 
 
* '''Rory''': Jesteś szczęśliwa.<br />'''Lorelai''': Tak.<br />'''Rory''': Zrobiłaś coś zboczonego?<br />'''Lorelai''': Aż taka szczęśliwa nie jestem.
** Źródło: Odcinek 1
 
* '''Sooki''': Masz ochotę na kaczkę?<br />'''Lorelai''': Jeśli jest zrobiona z kurczakiem, absolutnie.
 
* '''Sooki''': Masz ochotę na kaczkę?<br />'''Lorelai''':Jeśli jest zrobiona z kurczakiem, absolutnie.
** Źródło: Odcinek 1
 
 
* '''Lorelai''': Okey, ale wszyscy wiedzą, że dziewczyny z prywatnych szkół są niegrzeczne. A niegrzeczne dziewczyny zawsze mają paznokcie pomalowane na czerwono.
** Źródło: Odcinek 2 ''(Lorelai do Rory)''
 
 
* '''Rory''': Chłopcy są dziwni.<br />'''Lorelai''': Dziwniejsi od innych chłopców?.<br />'''Rory''': Tak. Ciągle nazywają mnie 'Maria'.<br />'''Lorelai''': Żartujesz sobie? Nie wierzę, że ciągle tak mówią...<br />'''Rory''': Czemu? Co to znaczy?<br />'''Lorelai''': Maria, jak św. Maria Dziewica. To znaczy, że uważają, że jesteś niewinna (słodka).<br />'''Rory''': Żartujesz sobie?<br />'''Lorelai''': Nie.<br />'''Rory''': To jakby mnie nazywali gdyby sądzili, że jestem zdzirą?<br />'''Lorelai''': Możliwe, że używaliby wtedy 'Magdalena'.
** Źródło: Odcinek 2
 
 
* '''Lorelai''': Jak byłam w liceum też miał swoją Paris ''(wróg Rory w Chilton)''.<br />'''Rory''': Tak?<br />'''Lorelai''': Tak, była okropna.<br />'''Rory''': Jak sobie z nią poradziłaś?<br />'''Lorelai''': Zaszłam w ciążę i rzuciłam szkołę.
** Źródło: Odcinek 2
 
 
* '''Lorelai''': Wiesz o czym myślałam?<br />'''Rory''': O tym, że Madonna i Sean Penn powinni ponownie się pobrać?
** Źródło: Odcinek 3
 
 
* '''Dean''': Czekaj! O czymś zapomniałaś. Autobusy zatrzymują się na przystankach.
** Źródło: Odcinek 5 ''(Dean do Rory)''
 
* '''Lorelai''': Dlaczego powinniśmy się spotykać?<br />'''(...)'''<br />'''Max''': Okey... więc dlatego, że jesteśmy...<br />'''Lorelai''': Taak?<br />'''Max''': Podobnego wzrostu.<br />'''Lorelai''': Wow. Pierwsza runda i od razu klapa.
 
* '''Lorelai''': Dlaczego powinniśmy się spotykać?<br />'''(...)'''<br />'''Max''': Okey...więc dlatego, że jesteśmy...<br />'''Lorelai''': Taak?<br />'''Max''': Podobnego wzrostu.<br />'''Lorelai''': Wow. Pierwsza runda i od razu klapa.
** Źródło: Odcinek 5
 
 
* '''Lorelai''': Tak, ale jeśli mówisz mi to co myślisz, że chciałabym usłyszeć to wcale Cię nie poznaję.<br />'''Max''': A skoro wiem co chcesz usłyszeć to pokazuje to poziom porozumienia mojej strony, który znacznie wyprzedza Twój poziom.<br />'''Lorelai''': Aaa...<br />'''Max''': Ktoś się opóźnia...<br />'''Lorelai''': Yyy...<br />'''Max''': Wow. Pierwsza runda i od razu klapa!
** Źródło: Odcinek 5
 
 
* '''Emily''': To musi być bardzo wyczerpujące, być tobą.
** Źródło: Odcinek 6
 
* '''Lorelai''': Okey, hamburgerowy chłopcze - tańcz!<br />'''Luck''': Wyjdziesz za mnie?<br />'''Lorelai''': Co?<br />'''Luck''': Tylko szukam czegoś, co zamknęłoby Ci usta.
 
* '''Lorelai''': Okey, hamburgerowy chłopcze - tańcz!<br />'''Luck''': Wyjdziesz za mnie?<br />'''Lorelai''': Co?<br />'''Luck''': Tylko szukam czegoś, co zamknęłoby Ci usta.
** Źródło: Odcinek 6
 
 
* '''Lorelai''': Ustalimy godzinę policyjną. Nie będziesz jej odciągał od szkoły i zaczniesz lepiej traktować cytryny.
** Źródło: Odcinek 7 ''(Lorelai do Dean'a o Rory)
 
 
* '''Emily''': Zbliża się do was potężna zamieć. U nas już się zaczęła.<br />'''Lorelai''': Nie panikuj mamo. Ja wezmę arkę, a ty zbierz zwierzęta.
** Źródło: odc. Odcinek 8
 
'''''==Sezon 2:'''''==
 
'''''Sezon 2:'''''
 
* '''Lorelai''': Boże, miasto wygląda ślicznie.<br />'''Luke''': Tak jak zawsze.<br />'''Lorelai''': Nie, zawsze jest inne o tej porze roku. Jest magiczne.<br />'''Luke''': Skoro tak mówisz, to jasne. O zobacz, tam jest magiczny sklep hydrauliczny, w którym w zeszłym tygodniu kupiłem magiczną spłuczkę do toalety.
** Źródło: odc. Odcinek 10
 
 
* '''Lorelai''': O mój Boże.<br />'''Emily''': Słucham?<br />'''Lorelai''': Nic.<br />'''Emily''': Mamrotałaś coś pod nosem. Lata doświadczenia nauczyły mnie, że kiedy to robisz, zazwyczaj jest to o mnie.
** Źródło: odc. Odcinek 16
 
 
* '''Rory''': Powinnaś wrócić do nauki.<br />'''Lorelai''': W porządku. Oh, świetnie.<br />'''Rory''': Co?<br />'''Lorelai''': Chyba już zapomniałam wszystko, co przeczytałam przez ostatnie dwie godziny.<br />'''Rory''': Nie zapomniałaś.<br />'''Lorelai''': Tak, zapomniałam. Właściwie, to mogłam zapomnieć wszystko, co kiedykolwiek wiedziałam. Dziecko, jak ci na imię?
** Źródło: odc. Odcinek 21
 
'''''==Sezon 3:'''''==
 
'''''Sezon 3:'''''
 
* '''Lorelai''': Słuchaj, możesz przynieść mi ostrzejszy widelec? Nie jestem pewna, czy ten przebije twoją rękę na wylot.
** Źródło: Odcinek 2
 
'''''===Sezon 5:'''''===
 
'''''Sezon 5:'''''
 
* '''Lorelai''': Winię siebie. Mogłam za bardzo potrzebwać śniegu, być z z nim zbyt blisko, więc nie miał wyboru – musiał mnie odepchnąć, stworzyć granicę.<br />'''Rory:''' Śnieg i mężczyźni mają wiele wspólnego.
** Źródło: Odcinek 11
 
 
* '''Luke''': Tutaj nie ma nic innego poza lodami, batonami, masą ciasteczkową, puszkowanym lukrem. Dlaczego jeszcze nie ważysz 200 kilogramów?<br />'''Lorelai''': Wiem. Naukowcy nazywają to paradoksem Lorelai.
** Źródło: Odcinek 17
 
'''''==Sezon 7:'''''==
 
'''''Sezon 7:'''''
 
* '''Christopher''': O, dzień dobry, madame Defarge ''(bohaterka z książki Ch. Dickensa)''.<br />'''Lorelai''': Dzień dobry, Panie „Pamiętam rzeczy z lekcji angielskiego z gimnazjum.”<br />'''Christopher''': Mogę spytać, jak długo Pani „Długie zdania” będzie się bawić słowami?<br />'''Lorelai''': Nie jestem pewna, Panie „Nie rozumiejący, że im bardziej cię to drażni, tym bardziej chcę to robić.”
** Źródło: Odcinek 9
 
 
--
* '''Rory''': Zdajesz sobie sprawę, że przez ostatnie 10 minut intensywnie broniłaś swojego ojca?<br />'''Lorelai''': Wiem, będę miała koszmary przez całą noc.
 
 
 
* '''Lorelai''': Ale to jest Ameryka, gdzie profanujemy kultury innych krajów w szaleńczym pędzie moralnej i wojskowej dominacji.
** Opis: Lorelai do Rory
 
 
[[Kategoria:Amerykańskie seriale]]
5047

edycji

Menu nawigacyjne