Sara: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Usunięte 5 bajtów ,  13 lat temu
umiescilem w zlej sekcji
(ostatnia rozmowa Sary z ojcem)
(umiescilem w zlej sekcji)
** Opis: Sara do krótkofalówki, gdy wymknęła się ochroniarzom.
{{spoiler}}
* - Odsuń się, kochanie. Ta strzelba ma spory rozrzut. Raz trafiłem z niej siedem kaczek na raz.<br />– Kazałeś zrobić mi krzywdę, tato. A sam kiedyś powiedziałeś, że krzywd wyrządzonych rodzinie się nie wybacza.<br />– Daj spokój. Tak mówią Włosi w tandetnych filmach o mafii.<br />– Ja nie wybaczam. Jestem córką gangstera i mam to we krwi.<br />– Chciałem ci uratować życiężycie, karierę, chciałem ci uratować młodość. Chciałeś byśżebyś nadaldalej była małą dziewczynką.<br />– Przy tobie nie można być małą dziewczynką. Poza tym, zabiłeś ojca mojemu mężczyźnie. <br />– Saro... natychmiast wracaj.
 
* Tylko nie do ryb!
** Opis: Ojciec Leona (Stanisław Brudny) na chwilę przed tym ja go zastrzelono w pomieszczeniu pełnym akwariów.
 
{{wulgaryzmy}}
* – Powiedz mi, że to tylko fotomontaż.<br />– Myślisz, że nie można kochać szesnastolatki?<br />– Ja mogłeś być takim skurwysynem? To mi się nie mieści w głowie.<br />– Bo za rzadko chodzisz do kina. W filmach takie rzeczy są na porządku dziennym.
** Opis: Józef i Leon, gdy wyszła na jaw tajemnica.
 
*Odsuń się kochanie. Ta strzelba ma spory rozrzut. Raz trafiłem z niej siedem kaczek na raz.<br />– Kazałeś zrobić mi krzywdę, tato. A sam kiedyś powiedziałeś, że krzywd wyrządzonych rodzinie się nie wybacza.<br />– Daj spokój. Tak mówią Włosi w tandetnych filmach o mafii.<br />– Ja nie wybaczam. Jestem córką gangstera i mam to we krwi. Chciałem ci uratować życię, karierę, chciałem ci uratować młodość. Chciałeś byś nadal była małą dziewczynką.<br />– Przy tobie nie można być małą dziewczynką. Poza tym, zabiłeś ojca mojemu mężczyźnie. <br />– Saro... natychmiast wracaj.
 
[[Kategoria:Filmy sensacyjne]]
1035

edycji

Menu nawigacyjne