Jacek Sasin: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 573 bajty ,  1 miesiąc temu
drobne merytoryczne
(→‎O Jacku Sasinie: drobne merytoryczne)
(drobne merytoryczne)
 
* Data 10 listopada wydaje się symbolicznie bardzo trafiona, bo 11 listopada następnego dnia – 100-lecie Niepodległości. Nasza polska niepodległość w ostatnich 100 latach… ona się rodziła wielokrotnie. To nie było tak, że jedno odzyskanie w 1918 roku wystarczyło. Trzeba było walczyć naprawdę przez wiele dziesięcioleci. Śp. prezydent Lech Kaczyński jest jedną z takich postaci, która jest – można powiedzieć – ojcem naszej współczesnej niepodległości.
** Źródło: [https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/popoludniowa-rozmowa/news-sasin-o-kontrowersyjnych-slowach-premiera-retoryka-wiecowa-a,nId,2634482 rmf24.pl], 21 września 2018
 
* Donald Tusk strofuje ministra Szumowskiego - za urlop na łódce w towarzystwie własnych znajomych. To Pan opuścił tonącą Platformę udając się na saksy. Ale to Szumowski po wakacjach wraca do praktyki lekarskiej i ratowania ludzi. Panu po RE zostało szkodzenie i zaraza hejtu. Dno!
** Opis: odpowiedź na wpis Donalda Tuska, w którym skomentował urlop ministra zdrowia w Hiszpanii.
** Źródło: [https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/donald-tusk-komentuje-wakacje-lukasza-szumowskiego-riposta-jacka-sasina/15jv30g,79cfc278 onet.pl], 29 sierpnia 2020
 
* Ja nie wiem co ja uważam. Ewoluowałem. To jest duży problem. Bardzo się ucieszę, jeśli Antoni Macierewicz powie, że to nie był zamach.

Menu nawigacyjne