Stanisław Janecki: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 641 bajtów ,  2 lata temu
drobne merytoryczne
(cytat)
(drobne merytoryczne)
** Źródło: [https://wpolityce.pl/polityka/391767-znowu-przesadzil-posel-pieta-to-polityczna-akcja-straz-marszalkowska-powinna-wyniesc-protestujacych ''Znowu przesadził? Poseł Pięta: To polityczna akcja. Straż Marszałkowska powinna wynieść protestujących''], wpolityce.pl, 25 kwietnia 2018
** Zobacz też: [[Andrzej Lepper]], [[rząd Mateusza Morawieckiego]]
 
* Szanowna Pani Ambasador Mosbacher, dziękujemy za wskazanie nam, troglodytom, jak powinniśmy się zachowywać wobec wyższych cywilizacji i wzorców, np. tych z Pani Indiany. Jak zginać karki i oddawać hołdy. I przepraszamy za nieodpowiedzialne ataki na święty TVN. Wdzięczni rabowie.
** Opis: do [[Georgette Mosbacher]]
** Źródło: [http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24215272,prawica-oburzona-listem-mosbacher-do-morawieckiego-ws-wolnych.html#BoxMTPPush ''Prawica oburzona listem Mosbacher do Morawieckiego ws. wolnych mediów. "To skandal dyplomatyczny!"''], gazeta.pl, 27 listopada 2018.
** Zobacz też: [[TVN]]
 
* Wojciech Sadurski, chyba numer jeden wśród polskich prawników, jeśli chodzi o nienawiść do Prawa i Sprawiedliwości oraz Jarosława Kaczyńskiego (skądinąd kolegi ze studiów) i obsesję na punkcie tego, co robią, a czego nie robią rządy PiS. Sadurski jest opętany wojną z PiS i żadne rzeczowe argumenty do niego nie trafiają. W dodatku wydaje mu się, że potrafi być zabawny, a im bardziej mu się to wydaje, tym jego „ironia” jest toporniejsza.

Menu nawigacyjne