Jerzy Robert Nowak: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 526 bajtów ,  1 rok temu
drobne merytoryczne
(drobne merytoryczne)
 
* Leon Kieres, prezes IPN, od początku pracował z tezą, by za wszelką cenę dowieść winy Polaków, i to możliwie w jak najszerszym stopniu, bez akcentowania podstawowego faktu, że za wszystko, co się działo wówczas na terenach podbitej Polski, odpowiadali niemieccy okupanci. I to ich prezydent, a nie prezydent RP, powinien dziś przepraszać ofiary z Jedwabnego. Potężne lobby żydowskie w USA potrzebuje jednak jak najsilniejszego upokorzenia Polski i Polaków, przedstawiania nas jako rzekomego „narodu katów”, aby tym łacniej wydusić na Polsce 65 miliardów dolarów roszczeń za żydowskie mienie.
** Źródło: [http://www.jerzyrobertnowak.com/artykuly/Nasz_Dziennik/2003/przemilczane_zbrodnie_na_polakach.htm ''Przemilczane zbrodnie na Polakach'']
 
* Można mieć żonę z żydowskiej rodziny, ale to nie znaczy, że trzeba jej aż tak ulegać! Nie mówiąc już o teściu, polakożercy, Kornhauserze.
** Źródło: [https://wpolityce.pl/polityka/417967-skandaliczny-atak-prof-jr-nowaka-na-pierwsza-dame-wideo#komentarze ''"Polakożerca Kornhauser". Skandaliczny atak prof. Jerzego Roberta Nowaka na Pierwszą Damę i jej rodzinę!''], wpolityce.pl, 23 października 2018.
** Zobacz też: [[Agata Kornhauser-Duda]], [[Andrzej Duda]], [[antysemityzm]], [[Julian Kornhauser]]
 
* Najbardziej się zdumiewam UPR-owi, z którego lubię wiele osób i bardzo dobrze mi się współdziała z Michalkiewiczem na przykład. Cieszę się, że jest tutaj w Radiu Maryja. Ogromnie cenię ich pismo – „Najwyższy Czas!”. Ogromnie polecam – żywy, barwnie, świetnie [napisany]. Jest wiele rzeczy, które oni robią ciekawie, tylko po prostu nie zgadzam się z liberalizmem gospodarczym, tak jak jest to tam pojmowane. Ale zgadzam się z ich patriotyzmem! Poczuciem interesów narodowych. To co wypisuje Michalkiewicz o stronnictwie pruskim, o razwiedce, która w Polsce działa. No, wspaniałe słownictwo.

Menu nawigacyjne