Tadeusz Rydzyk: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 555 bajtów ,  2 lata temu
drobne merytoryczne
(→‎P: drobne merytoryczne)
(drobne merytoryczne)
** Źródło: [http://www.miesiecznik.znak.com.pl/Tekst/pokaz/4054 ''Sekciarstwo i bałwochwalstwo''], „Znak” nr 664, wrzesień 2010.
 
===M===
* Marzę też o polityce wolnej od bezpośredniej obecności w niej Kościoła. Nie tylko od patologii w rodzaju finansowo-medialnych gier ojca Rydzyka z rządem.
** Autor: [[Szymon Hołownia]]
** Źródło: [http://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/577686,holownia-apeluje-to-ciezka-patologia-gdy-premier-jako-premier-przemawia-w-kosciele.html ''Hołownia apeluje: To ciężka patologia, gdy premier, jako premier, przemawia w kościele''], dziennik.pl, 11 lipca 2018.
** Zobacz też: [[rząd Beaty Szydło]], [[rząd Mateusza Morawieckiego]]
===N===
* Na przykład od nowa pisaliśmy ustawę o komercjalizacji i prywatyzacji przedsiębiorstw, która w największym skrócie przyspieszyłaby proces prywatyzacji polskiej gospodarki, a zarazem włączyłaby w prywatyzację polskich przedsiębiorstw państwowych samorządy. I Jarosław Kaczyński strasznie się do tego zapalił. Ku zaskoczeniu wszystkich rząd Marka Belki z entuzjazmem poparł ten projekt. A to oznaczało, że ze sfery słów wchodziliśmy w przestrzeń rzeczywistości. Dwie czy trzy godziny przed głosowaniem Kaczyński, jako szef klubu parlamentarnego kazał zdjąć nasz projekt ustawy, bo się okazało, że przy okazji „prywatyzujemy” Polską Żeglugę Morską, a tam rządziła ekipa, którą z jakiegoś powodu wsparł ojciec Rydzyk.

Menu nawigacyjne