Tadeusz Rydzyk: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 603 bajty ,  2 lata temu
→‎P: drobne merytoryczne
(drobne merytoryczne)
(→‎P: drobne merytoryczne)
** Opis: opinie rzekomo wygłoszone w kwietniu 2007 r. podczas wykładu w Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu
** Źródła: [http://www.wprost.pl/ar/?O=109812 ''O. Rydzyk o prezydentowej: czarownica, która powinna się poddać eutanazji'', wprost.pl, 8 lipca 2007]
 
* Papież Franciszek ostatnio powiedział, że na świecie robi się to, co robili naziści. To ta tak zwana aborcja eugeniczna. A u nas dalej my, katolicy, i wy, posłowie katoliccy, nic. Jak ja słucham pani rzecznik, która jest pewno katoliczką, i prezes jest katolik i rządzi. Wszyscy idą do komunii, boją się.
** Źródło: [https://wiadomosci.onet.pl/kraj/ojciec-tadeusz-rydzyk-krytykuje-andrzeja-dude-pis-i-tvp/4scvd25 ''Ojciec Tadeusz Rydzyk krytykuje Andrzeja Dudę, PiS i TVP''], onet.pl, 22 czerwca 2018.
** Zobacz też: [[aborcja]], [[Franciszek (papież)]], [[Jarosław Kaczyński]]
 
* Połączyliśmy aparaturę z nadajnikiem i zaczęliśmy pytać: „Czy ktoś nas słyszy? Jeżeli słyszy, niech do nas telefonuje”. Była noc, siedzieliśmy z ojcem Janem Mikrutem i puszczaliśmy melodie z płyt analogowych, trochę z CD. I ludzie zaczęli telefonować z różnych stron. Ktoś ze straży w więzieniu, ktoś z wojska. „Świetnie, jesteście fajne chłopaki”. I tak się zaczęło.

Menu nawigacyjne