Tadeusz Rydzyk: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 768 bajtów ,  2 lata temu
+1
(- (nie o Rydzyku))
(+1)
 
===T===
* Tadeusz Rydzyk może liczyć na blisko 70 mln zł w rządowych grantach i dotacjach, do tego kilkudziesięciu ludzi w rządzie, parlamencie i państwowych spółkach. W zamian politycy PiS dostają wsparcie Radia i czas antenowy. Tak zrasta się rodzina Radia Maryja i PiS. Dziś toruńskie dzieło redemptorysty wspiera jednak niemal cały rząd.
** Autor: Michał Krzymowski, [http://www.newsweek.pl/polska/polityka/lista-ojca-tadeusza-rydzyka-robi-wrazenie-radio-maryja,artykuly,421409,1.html#utm_source=insider&utm_medium=web_push&utm_campaign=Lista_Rydzyka&webPushId=Mjg2Mw== ''W „Newsweeku”: Milionowe dotacje, ludzie w rządzie i spółkach. Lista ojca Rydzyka robi wrażenie''], newsweek.pl, 7 stycznia 2018
** Zobacz też: [[Prawo i Sprawiedliwość]]
 
* Ten człowiek obciachu i wstydu Polsce nie przyniósł jeszcze chyba tylko na Grenlandii i na Saharze, bo w innych miejscach był i kończyło się to skandalami. Kiedy jeszcze w Brukseli mówi takie przerażające rzeczy, ze Polska to państwo totalitarne, że nie ma polskich serc – on uzurpuje sobie bycie najwybitniejszym kardiologiem w Polsce.
** Autor: [[Jerzy Wenderlich]]

Menu nawigacyjne