Kazimierz Kik: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 463 bajty ,  3 lata temu
Nowy cytat
m (drobne redakcyjne, ort.)
(Nowy cytat)
* Przez wiele lat wspierałem siły, które niszczyły kraj. I gdyby utrzymywały się one u władzy jeszcze przez 10–15 lat, doprowadziłyby do całkowitego upadku Polski. Skoro 80 proc. naszej młodzieży chce wyemigrować z kraju, skoro w szkołach pielęgniarskich na siłę uczą angielskiego, to za 15 lat w Polsce zostaliby renciści, emeryci i nieuki, a cała nasza gospodarka wpadłaby w obce ręce.
** Źródło: [http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,102433,20998497,prof-kik-zafascynowany-dobra-zmiana-edukacja-super-500.html ''Prof. Kik zafascynowany „dobrą zmianą”. Edukacja super, 500 plus super. Ubolewa: Przez lata wspierałem siły, które niszczyły kraj''], tokfm.pl, 18 listopada 2016.
 
* To nie był „pucz” przeciwko Prawu i Sprawiedliwości. To był pucz przeciwko demokracji, przeciwko państwu polskiemu.
** Opis: o proteście opozycji w Sejmie zapoczątkowanym 16 grudnia 2016
** Źródło: [http://telewizjarepublika.pl/prof-kik-to-byl-pucz-przeciwko-demokracji,43326.html ''Prof. Kik: To był pucz przeciwko demokracji!''], telewizjarepublika.pl, 16 stycznia 2017
** Zobacz też: [[kryzys sejmowy w Polsce]], [[Prawo i Sprawiedliwość]]
 
* Zacząłem podsumowywać efekty rządów PO i wyszło mi, że albo jestem głupi, albo ślepy, po popierałem władzę, która doprowadziła do wyemigrowania prawie 3 mln Polaków, do opanowania polskiej gospodarki przez obcy kapitał, do pojawienia się umów śmieciowych, do zablokowania młodzieży perspektywy rozwoju.

Menu nawigacyjne