Zofia Popiołek: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 148 bajtów ,  6 lat temu
reed.
(reed.)
(reed.)
'''[[w:Zofia Popiołek|Zofia Popiołek]]''' (ur. 1952) – polska prawniczka i działaczka społeczna zajmująca się obroną praw lokatorów, posłanka na Sejm RP od 2011 r.
 
* Jeśli chodzi o alians z SLD, to przyznam, że nigdy za nim nie byłam. Rząd Millera zrobił wiele błędów. Jeśli chodzi o odchodzących posłów, powiem szczerze, że jestem bardzo rozczarowana postawą Anny Grodzkiej, która chciała przechwycić moje prace nad sprawami społecznymi i lokatorskimi i w ten sposób zaistnieć w mediach. Później odeszła. Obcy jest mi jej sposób rozumowania. Ludzie oczekują konkretnych zmian. A tymczasem Palikot jest postrzegany przez środowiska warszawskie jako szaleniec, człowiek cyniczny. Dzisiaj według mnie można nas porównać tylko do Samoobrony, tyle że poziom intelektualny jest trochę wyższy. Mam obawy, że skończymy jak partia Andrzeja Leppera. Tym bardziej, że ostatnio mediami zawładnęły „gwiazdki” z Twojego Ruchu, które nie odzwierciedlają tego, co naprawdę robimy. My naprawdę wykonujemy w parlamencie ciężką pracę. (...) Palikot jest akurat politykiem, który inteligencją zdecydowanie się wyróżnia. Szanuję go i cenię. Jeśli trzeba, pójdę z nim na dno.
** Źródło: [http://natemat.pl/114307,poslanka-twojego-ruchu-zofia-popiolek-lezymy-skonczymy-jak-samoobrona-jedyna-partia-z-potencjalem-to-po Natemat.pl, "Skończymy jak Samoobrona", 22.08.2014]
** Zobacz też: [[Twój Ruch]], [[Janusz Palikot]], [[Anna Grodzka]]
Anonimowy użytkownik

Menu nawigacyjne