Zofia Popiołek: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 18 bajtów ,  6 lat temu
reed.
(dod. cyt.)
(reed.)
* Jeśli chodzi o alians z SLD, to przyznam, że nigdy za nim nie byłam. Rząd Millera zrobił wiele błędów. Jeśli chodzi o odchodzących posłów, powiem szczerze, że jestem bardzo rozczarowana postawą Anny Grodzkiej, która chciała przechwycić moje prace nad sprawami społecznymi i lokatorskimi i w ten sposób zaistnieć w mediach. Później odeszła. Obcy jest mi jej sposób rozumowania. Ludzie oczekują konkretnych zmian. A tymczasem Palikot jest postrzegany przez środowiska warszawskie jako szaleniec, człowiek cyniczny. Dzisiaj według mnie można nas porównać tylko do Samoobrony, tyle że poziom intelektualny jest trochę wyższy. Mam obawy, że skończymy jak partia Andrzeja Leppera. Tym bardziej, że ostatnio mediami zawładnęły „gwiazdki” z Twojego Ruchu, które nie odzwierciedlają tego, co naprawdę robimy. My naprawdę wykonujemy w parlamencie ciężką pracę.
** Źródło: [http://natemat.pl/114307,poslanka-twojego-ruchu-zofia-popiolek-lezymy-skonczymy-jak-samoobrona-jedyna-partia-z-potencjalem-to-po Natemat.pl, 22.08.2014]
** Zobacz też: [[Twój Ruch]], [[Janusz Palikot]], [[Anna Grodzka]]
 
* Miałam religię w kościele i było dużo lepiej. Jestem katoliczką, regularnie chodzę do kościoła. Ale niektórzy księża bywają pazerni, przestali się zajmować duchem, a zaczęli pieniędzmi.(...) Symbole religijne są nadużywane. Kiedy w urzędzie wisi krzyż, to tak jakby urzędnik zwalał na Boga odpowiedzialność za swe decyzje.
Anonimowy użytkownik

Menu nawigacyjne