Michał Choromański: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 869 bajtów ,  7 lat temu
brak opisu edycji
m (drobne techniczne, lit., formatowanie automatyczne)
 
==''Miłosny atlas anatomiczny'' (1972)==
<small>(Wyd. Poznańskie, Poznań 1987)</small>
 
* Dyskrecjo! bądź po stokroć i na wieki przeklęta — dopiero człowiek, który nie potrzebuje być dyskretny, wie, co to znaczy prawdziwa wolność!
** Źródło: s. 304
 
* Jest coś nieprzyzwoitego w zbyt pięknym mężczyźnie.
** Źródło: s. 30
 
* Lepsi ludzie niekoniecznie bywają przez to samo ludźmi szczęśliwszymi, tak dobrze nie jest. Przeważnie bywa odwrotnie.
** Źródło: s. 201
 
* Ludziom pupowatym zazwyczaj coś okropnie przeszkadza dojrzeć dno, przeważnie zaskakujące, naszych znajomych, najbliższych nawet przyjaciół.
* Miała zanadto męski skład umysłu, a mężczyźni tego nie trawią. Zaraz brali nogi za pas.
** Źródło: s. 39
 
* Między odbytnicowo-pisuarowymi kawałami a seksualnymi istnieje po prostu otchłań. Ale mężczyźni na ogół i wręcz lubują się w kawałach pisuarowo-odbytnicowych. Upraszczając: nie może być mowy o równości między płciami, skoro mężczyzna tak bardzo przepada za ge, a kobieta ge nie lubi.
** Źródło: s. 99
 
* Należał do tej kategorii ludzi, o których conferencier Jarosy mawiał, że mają trzy stopy: dwie, na których chodzą, proszę państwa, trzecią, na której chcieliby, a nie mogą żyć.
** Źródło: s. 42
 
* Są, są tacy mężczyźni, dla których żona, ta na co dzień i od ołtarza, nie powinna za nic odznaczać się urodziwością. W pożyciu domowym o zbyt długie nogi byliby się potykali!
** Źródło: s. 187
 
* W dobrych manierach często, w każdym razie częściej niż to przypuszczamy, kryje się nieżyczliwość, jeśli nie podstęp i zło. Nie darmo anglosasi za czasów wiktoriańskich mawiali: „Kto jest najgorszy? – Oczywiście, dżentelmen!”
480

edycji

Menu nawigacyjne