Dyskusja użytkownika:Jankocz18
Dodaj tematWygląd
Witam. Mam pytanie.Gdzieś kiedyś przeczytałem taką myśl."Świat jest tak duży,że nie ma na nim takiej rzeczy,której by nie było" Nie wiem czy to tak dokładnie brzmi,ale taki jest sens.Wydaje miśię,że to któryś z rzymskich filozofów,ale nie jestem pewien.Od jakiegoś czasu myślę i nie mogę sobie przypomnieć kto jest autorem tej pięknej myśli.Czy ktoś może mi pomóc? Pozdrawiam.Jan.
Rozpocznij dyskusję z użytkownikiem/użytkowniczką Jankocz18
Na stronach dyskusji rozmawiamy o tym, jak sprawić, aby artykuły Wikicytatów były jak najlepsze. Tutaj możesz rozpocząć dyskusję na wspólny temat z użytkownikiem/użytkowniczką Jankocz18. Wasze komentarze będą widoczne dla innych użytkowników.