Dyskusja użytkownika:Aaabvkz

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witamy w Wikicytatach! To wspaniale, że chcesz poświęcić nieco swojego czasu, by poszerzyć i ulepszyć zawartość tego projektu. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się tutaj i zostaniesz z nami na dłużej. Oto kilka stron, które mogą pomóc Ci w początkach pracy na Wikicytatach:

Smile 2.jpg

Przed dokonaniem edycji poznaj zasady i zobacz, do czego służy opis zmian.

Jeśli nie jesteś pewien (pewna), czy dobrze rozumiesz zasady i zalecenia, nie eksperymentuj w przestrzeni głównej! Służy do tego brudnopis.

Alessia, dyskusja 11:57, 4 cze 2012 (CEST)

Tadeusz Rydzyk[edytuj]

Witaj! Proszę o niedodawanie cytatów, których źródłem jest serwis YouTube. Materiały tam zamieszczone, jeśli nie chodzi o oficjalne konto danego człowieka, instytucji lub stacji telewizyjnej, naruszają prawa autorskie i linki do takich materiałów absolutnie nie mogą znaleźć się w Wikicytatach. Zob. Wikicytaty:Zasady formatowania, Zasady ogólne, p. 5. Alessia, dyskusja 11:15, 15 cze 2012 (CEST)

Witaj, niestety, forum internetowe to żadne źródło. Tam sobie każdy może napisać wszystko. Źródło musi być obiektywne, rzetelne i naprawdę wiarygodne. Proszę się tego trzymać. Alessia, dyskusja 10:22, 19 cze 2012 (CEST)

[[Leszek Miller]

Proszę uszanować zasady obowiązujące w projekcie! Nie dodajemy cytatów w języku niepolskim, wyjętych z kontekstu, a przede wszystkim nie dodajemy cytatów bez wiarygodnego, rzetelnego, weryfikowalnego źródła. Cytaty bez źródła są natychmiast usuwane, jeśli natomiast użytkownik nagminnie łamie zasady, może zostać zablokowany, aby nie szkodził projektowi. Proszę uważnie przeczytać zasady i zastanowić się, czy faktycznie chcesz edytować Wikicytaty. Alessia, dyskusja 14:46, 14 lis 2012 (CET)