Dyskusja użytkownika:95.160.0.44

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Jak mogę zweryfikować dodane przez Ciebie cytaty w haśle Kuba Wojewódzki? Alessia, dyskusja 23:58, 28 lut 2012 (CET) Wszystkie dodane przeze mnie cytaty pochodzą z programu X-Factor, można je więc zweryfikować organoleptycznie, czyli oglądając. Uznałem podawanie timecode'ów za zdecydowaną przesadę, ale jest to możliwe.

Odpowiadamy na stronie użytkownika, do którego piszemy, ponadto pod wypowiedzią wypadałoby się podpisać. Raczej poprosiłabym link do strony, na której można obejrzeć program, a jeśli to niemożliwe, to przynajmniej nr odcinka i opis, z którego można się dowiedzieć, w jakiej sytuacji padła wypowiedź. Alessia, dyskusja 22:23, 29 lut 2012 (CET)
Aha, jeszcze jedno. Cytaty dodajemy w kolejności alfabetycznej i zgodnie z obowiązującą ortografią i interpunkcją. To ważne. Alessia, dyskusja 17:46, 1 mar 2012 (CET)

Dokładność cytatów[edytuj]

Zadałam sobie trud i poszukałam tego programu w sieci. Mam wielką prośbę, proszę dodawać cytaty dokładnie i podawać źródło, bo jak widać na tym przykładzie, dodawałeś chyba z niezbyt dobrej pamięci. Wikicytaty to poważny projekt, w którym stawiamy na jakość. Pozdrawiam. Alessia, dyskusja 11:24, 2 mar 2012 (CET)